Beşiktaş'ta ayrılık yoksa gelen de yok

Beşiktaş'ta ayrılık yoksa gelen de yok

Transferde sessizlik içerisinde olan Beşiktaş’ta yeni gelecek oyuncular mevcut ayrılıkları bekliyor. Sadece Amiri transferinde rahat hareket edebilen siyah-beyazlılarda, Valerien Ismael çabuk olunmasını istiyor.

Ajans Beşiktaş - Transferde adeta derin bir sessizlik içerisinde olan Beşiktaş’ta ayrılık olmadan transfer yapmama politikası sürüyor. Siyah-beyazlılar, Sivasspor ile yaptığı Kerem Atakan görüşmelerinde tıkanma noktasına geldi. Sivasspor’un ofansif bir orta saha almadan Kerem’i bırakmak istememesi ve ek olarak bonservis konusunda anlaşma sağlanamaması, bu transferi bitirme noktasından uzaklaştırıyor.

Ayrıca takımdan ayrılması gündemde olan stoper Welinton’un durumunun da netlik kazaması bekleniyor. Ayrıca Koray Günter’in belirlenen rakamdan fazla istemesi nedeniyle bir türlü yol alamayan Beşiktaş aynı belirsizliği Kevin N’Koudou’da da yaşıyor. N’Koudou’nun gidip gitmeme konusundaki kararsızlığının bir an önce son bulmasını bekleyen yönetim, bu nedenlerden dolayı orta saha, savunma ve kanat transferlerinde ciddi krizler yaşıyor.

Bir tek Amiri transferinde oyuncunun da isteğiyle olumlu anlamda ilerleme sağlamak üzere olan Beşiktaş Yönetimi, bir tek bu transferde takımdan kimsenin ayrılmasını beklemeden hareket edebiliyor. Mevcut kadro yapısının şampiyonluk yarışı için yetersiz olduğunu düşünen teknik direktör Valerien Ismael, transferlerin mümkün olabildiği kadar çabuk bitmesini istedi. (Milliyet)