Beşiktaş'ta oynamak fedakarlık gerektirir!

Beşiktaş'ta oynamak fedakarlık gerektirir!

Dinamo Kiev’den 400 bin euro alacağı olan Vida’ya baskı yapan Beşiktaş, “Sen de fedakarlık yap, alacaklarından vazgeç” diye bastırıyor. Siyah-beyazlılar, Vida’yı bedavaya getirmenin hesaplarını yapıyor.

Ajans Beşiktaş - Vida’ya 5 yıllık sözleşme imzalatan Beşiktaş Yönetimi, futbolcuyu İstanbul’a getirtmek için hem Vida hem de Dinamo Kiev ile temaslarını sıklaştırdı. Başkan Fikret Orman’ın, menajeri aracılığıyla Hırvat oyuncuya, “Eğer Beşiktaş’ta oynamak istiyorsan sen de fedakarlık yap. Dinamo Kiev’deki alacaklarından vazgeç, gel Beşiktaş’ta oyna” dediği ortaya çıktı.

Vida’nın yaklaşık 400 bin euro civarında alacağı olduğu öğrenilirken, bu durumda yararlanmak isteyen başkan Orman’ın, “Beşiktaş formasıyla Şampiyonlar Ligi’nde oynayacaksın. Yanında Pepe olacak. Adriano, Medel, Quaresma ve Negredo gibi isimlerle birlikte forma giyeceksin. Çok üst düzey yerli oyuncular var. Böylesine bir Şampiyonlar Ligi fırsatı kaçmaz. Sen alacaklarından vazgeç biz de gerekeni yaparız” diye konuştuğu vurgulandı.

Vida’nın alacaklarından vazgeçmesi halinde, eli güçlenecek olan Beşiktaş Yönetimi, Dinamo Kiev ile görüşerek bu futbolcuyu bedava getirmeye çalışacak. Beşiktaş yönetimi, Vida ile yaptığı sözleşmeyi öne çekmesi durumunda, Hırvat oyuncuyu milli aradan sonra Türkiye’ye getirtebilecek. Hırvatistan Milli Takımı’nın da vazgeçilmez isimlerinden olan Vida’nın, alacaklarından vazgeçmeye sıcak baktığı vurgulandı. (Milliyet - Serdar Sarıdağ)

Etiketler :