Beşiktaş'tan Fabri'ye veda mesajı: "Bu camia, bu kutsal forma için gözyaşı dökmüş evlatlarını asla unutmadı, unutmayacak."

Beşiktaş'tan Fabri'ye veda mesajı: "Bu camia, bu kutsal forma için gözyaşı dökmüş evlatlarını asla unutmadı, unutmayacak."

Beşiktaş'ta Fabricio defteri kapandı. Yıldız kaleci Premier Lig'e resmen transfer oldu.

Ajans Beşiktaş - 2 sezondur Beşiktaş'ın kalesini başarıyla koruyan Fabri, resmen Fulham'a transfer oldu. İspanyol file bekçisi için Beşiktaş'tan KAP açıklaması geldi. Siyah-beyazlı kulübün yaptığı bilgilendirmeye göre Fabricio, 6 milyon euro karşılığında Premier Lig ekibi Fulham'ın yolunu tuttu.

Beşiktaş Kulübü, Premier Lig'e sattığı Fabri için bir veda mesajı yayınladı. Siyah-beyazlı kulüp tarafından Fabri için yayınlanan mesaj şu şekilde;

"2016-17 sezonunda Futbol Takımımıza katılan ve o sezon Spor Toto Süper Lig şampiyonluğunu kazanmamızda pay sahibi olan, hem taraftarımızın hem de Camiamızın kalbinde adeta taht kuran Fabricio Ramirez ile yollarımız ayrıldı.

Kişiliğiyle, yeteğeniyle, örnek profesyonelliği ile tüm futbolseverlerin kalplerini de kazanan Fabricio Ramirez, Beşiktaşımızda iz bırakan bir futbolcu oldu.

Bu camia, bu kutsal forma için gözyaşı dökmüş evlatlarını asla unutmadı, unutmayacak.

Fabricio Ramirez’e tüm emekleri için teşekkür eder, bundan sonraki kariyerinde başarılar diler, hizmetlerinin daima hatırlanacağını belirtiriz.

Saygılarımızla,

Beşiktaş JK"

Etiketler :