1. HABERLER

  2. BASKETBOL

  3. Beşiktaş'tan hakemlere suçlama: "Oyuncularımızı neredeyse dövdüler!"
Beşiktaş'tan hakemlere suçlama: "Oyuncularımızı neredeyse dövdüler!"

Beşiktaş'tan hakemlere suçlama: "Oyuncularımızı neredeyse dövdüler!"

Beşiktaş Sompo Japan'ın Anadolu Efes'le yapığı maç sonrası önemli açıklamalar geldi.

A+A-

Ajans Beşiktaş - Beşiktaş'ta Basketbol Şubesinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Cihat Kumuşoğlu, Anadolu Efes maçının ardından açıklamalarda bulundu:

"Anadolu Efes maçından önce, takımımız ilk yarıyı çok iyi geçirdi. Hocamıza ve oyuncularımızın hepsine sonsuz teşekkür ediyorum. Bizim için başarılı bir dönem oldu. Maça dönersek biz kulüp olarak hakemler hakkında fazla konuşmak isteyen bir camia değiliz.

Ancak son iki haftada inanılmaz hatalar yapıldı. Ligde üst sıraları bu hatalar nedeniyle baya karıştı. Son iki maçımız hem Fenerbahçe hem Anadolu Efes maçında hakemler hakkında hiç iyi yorumlar yapamayacağım. Özellikle Fenerbahçe maçında son saniyede verilmeyen faul, arkasından bu maçta akıl almaz hakem hataları. Yani deyim yerindeyse oyuncularımızı neredeyse dövdüler ve hakemlerimiz buna seyirci kaldı.

Kendi sahamızda bu kadar kötü bir muameleye maruz kalacağımızı tahmin etmezdim. Çok üzüldük. İnşallah bu hatalar bir daha tekrarlanmaz. Ama yine de takımımıza gösterdiği mücadeleden ötürü çok teşekkür ediyorum."