1. HABERLER

  2. FUTBOL

  3. FUTBOL HABER

  4. Beşiktaş'tan Ljajic ve Umut açıklaması!
Beşiktaş'tan Ljajic ve Umut açıklaması!

Beşiktaş'tan Ljajic ve Umut açıklaması!

Beşiktaş iki oyuncusundan yarınki Yeni Malatya maçında faydalanamayacak. Bu isimler Adem Ljajic ve Umut Nayir... 30 Haziran’dan bu yana karantinada bulunan ikiliye bir test daha yapılacak ve Fenerbahçe maçı öncesi durumları netleşecek.

A+A-

Ajans Beşiktaş - Beşiktaş'ta 30 Haziran’da yapılan Covid-19 testleri pozitif çıkan futbolcular Adem Ljajic ve Umut Nayir, yaklaşık iki haftadır evlerinde karantinada tutuluyor. Siyah beyazlılarda önceki gün iki futbolcuya yeniden test yapılırken, bunların sonuçları da pozitif çıktı. Bunun üzerine oyunculara karantinada kalmaya devam etmeleri ve antrenmana çıkmamaları istendi. Umut ve Ljajic’e yarın bir test daha yapılacak. Ancak bu durumda Malatya deplasmanına gidemeyecek olan iki oyuncunun Fenerbahçe derbisinde oynayıp oynamayacağı ise belirsiz.

 

Yöneticiden açıklama

Futbol Şube Sorumlusu Emre Kocadağ, iki futbolcunun sağlığının her şeyden önemli olduğuna dikkat çekerek, “Özellikle Ljajic’i Fenerbahçe maçına yetiştirmeyi hedefliyorduk. Allah her iki oyuncumuza da şifalar versin” dedi. (Hürriyet)

Önceki ve Sonraki Haberler