1. HABERLER

  2. FUTBOL

  3. FUTBOL HABER

  4. Burak ve Cenk’e terapi
Burak ve Cenk’e terapi

Burak ve Cenk’e terapi

Teknik Direktör Şenol Güneş, Arnavutluk maçı öncesi Burak Yılmaz ve Cenk Tosun’la özel bir görüşme yaptı, “Tecrübeniz benim için çok önemli. Performansınız ve atacağınız goller, Milli Takım’ın yolunu aydınlatacak” ifadelerini kullandı.

A+A-

Ajans Beşiktaş - A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, Arnavutluk maçı öncesi golcü oyuncular Burak Yılmaz ve Cenk Tosun’la Riva’da özel bir görüşme gerçekleştirdi. Güneş yakından tanıdığı iki oyuncuya da güvenoyu verirken, kadrodaki herkesin kendisi için eşit seviyede olduğunu dile getirdi.

Yeni umutlarla yola çıktıklarının altını çizen ay-yıldızlı teknik adamın, “Burada esas olan Milli Takım’ın başarısıdır. Yolumuz uzun ve bu uzun yolda ikinizin yeteneği ve tecrübesi benim için çok önemli. Her an göreve hazır olmanızı istiyorum. Sizin performansınız ve atacağınız goller Milli Takım’ın yolunu aydınlatacak” ifadelerini kullandığı aktarıldı.

Emre’nin yeri ayrı

Bu arada teknik patron Şenol Güneş’in, Arnavutluk ve Moldova maçlarındaki en önemli kozlarından biri de kaptan Emre Belözoğlu olacak. Geçmişte tam 95 kez A Milli formayı giyen Emre’nin hem tecrübesinden hem de yeteneklerinden yararlanmak isteyen Güneş’in, Burak Yılmaz ve Gökhan Gönül’den de takıma ağabeylik yapmalarını beklediği öğrenildi. Güneş’in, 1 Haziran’da göreve resmen  başladıktan sonra bu konuda farklı adımlar atacağı da ifade edildi. (Milliyet)

Önceki ve Sonraki Haberler