Demba Ba'ya şartlı onay!

Demba Ba'ya şartlı onay!

Siyah-beyazlı yönetim, Senegalli yıldıza “Sakatlık problemin yoksa ve maaşının tamamını kulübün Shanghai Shenhua öderse yeniden anlaşabiliriz” mesajı yolladı.

Ajans Beşiktaş - Tatil için ailesi ile birlikte geldiği Bodrum'da özel antrenör eşliğinde çalışmalarını sürdüren Demba Ba, Beşiktaş'a geri dönmek istediğini belirterek, "İnşallah anlaşacağız" ifadesini kullanmıştı. Geçirdiği stres kırığı sonrası tedavisini tamamlayan yıldız futbolcudan sağlık raporlarını isteyen siyahbeyazlılar, kulüp doktoru Sarper Çetinkaya'nın görüşüne göre hareket edecek. Ancak Ba'nın tekrar Beşiktaş formasını giymesi sadece sağlık sorunu olmamasına bağlı değil…

ORMAN'LA GÖRÜŞMESİ BEKLENİYOR
UEFA ile yapılan Finansal Fair Play anlaşması ve ekonomik dengelerden dolayı bu transfere ekstra bütçe ayırmak istemeyen yönetimin diğer şartı ise oyuncunun 7 milyon Euro olan maaşının tamamını kulübü Shanghai Shenhua'nın ödemesi… Bodrum'daki tatilini bugün tamamlayarak yarın İstanbul'a geleceği öğrenilen Demba Ba'nın, Başkan Fikret Orman'la bir görüşme yapacağı ve durumunun netlik kazanacağı belirtildi. (Sabah-Fatih Doğan)

Etiketler :