Devre arasında Vida satılabilir

Devre arasında Vida satılabilir

Ara transferde kaliteli bir santrfor almak için kaynak arayışına giren Beşiktaş yönetimi, Hırvat stoper Vida'nın satılmasına sıcak bakıyor.

Ajans Beşiktaş - Sezon başından bu yana gol yollarında sıkıntı çeken siyah-beyazlılar, kaliteli bir santrfor alabilmek için kaynak arayışına girdi. Kulübün bütçesini daha fazla zorlamak istemeyen Orman yönetimi, Ocak transferini futbolcu satışı ile yapmak istiyor. Beşiktaşlı yöneticiler "Yaşlı olsun ama marka olsun" ile "Kesinlikle genç olmalı, takım yaşlandı" ikilemi yaşanıyor. Asıl önemli sıkıntı ise alınacak oyuncular için kaynağın nereden bulunacağı. Adriano, Babel, Gökhan Töre ve Love gidebilir.

Ama yönetim biliyor ki, bu isimlerin satışından gelecek parayla iyi bir santrfor alınamaz. O yüzden kaliteli bir santrfor için kimin feda edilebileceği konusu gündeme geldiğinde akla gelen ilk isim Vida oluyor.

Sezon başında da bir çok kulübün peşinde olduğu Hırvat stoperin satılmasına teknik heyetin olumlu bakmamasına rağmen, yönetimin ise "Kaliteli bir golcü istiyorsak, para edecek bir yıldızı gözden çıkarmalıyız" diyerek Vida'nın satılmasına sıcak bakıyor. (Fotomaç)

Etiketler :