Domagoj Vida: "Bu takımın bir parçası olduğum için mutluyum"

Domagoj Vida: "Bu takımın bir parçası olduğum için mutluyum"

Beşiktaş'ın yeni stoperi Domagoj Vida, BJK Tv'ye açıklamalarda bulundu.

Ajans Beşiktaş - Ara transfer döneminde Beşiktaş'ın renklerine bağladığı yeni Hırvat oyuncusu Domagoj Vida BJK Tv Ana Haber Bültenine konuk oldu. Yıldız stoper şu ifadeleri kullandı;

“Antalya kampı hızlı ve güzel geçti. Takıma çabuk adapte oldum. Beşiktaş’ın çok büyük bir aile olduğunu gördüm. Uzun yıllardır burada oynamış gibi kendimi hissettim. Takım arkadaşlarım çok iyi insanlar. Bu takımın bir parçası olduğum için çok mutluyum.

İlk maçımda üç puan almak önemliydi. İlk maçım iyi geçti diyebilirim. Elimden gelen her şeyi vermeye çalışacağım. Zamanla daha iyi olacağımı düşünüyorum. Yeni arkadaşlarımın oyununa uyum sağlamak için zaman gerekir, şu an her şey yolunda. Süper Lig çok güçlü. Ukrayna Ligi de çok güçlüydü. Burada tempo yüksek.

Sezon sonuna kadar mücadelemizi en üst seviyede vereceğiz. En iyi olduğumuzu sahada göstereceğiz. Vodafone Park’ta oynamak için sabırsızlanıyorum. Evimizdeki ikinci yarının ilk maçından mutlu ayrılacağımızı düşünüyorum. Taraftarlarımızın enerjisini görmek istiyorum. Beşiktaş taraftarı inanılmaz. Fazla söze gerek yok. Sözlerin en yükseği derim onlar için.

Ailem geldikten sonra İstanbul’a alışacağım. İstanbul inanılmaz bir şehir. Burada çok mutlu olacağımı düşünüyorum.”

Domagoj Vida, röportajın son bölümünde tek kelime olarak verdiği cevaplarda; Teknik Direktörümüz Şenol Güneş için ‘Beyefendi’, Pepe için ‘Şampiyon’, Mitrovic için ‘Geleceğin Oyuncusu’, Quaresma için ‘Rüzgar’ ve Negredo için ‘Güçlü’ ifadelerini kullandı.

 

Etiketler :