Emre Kocadağ açıkladı! "Yayıncı kuruluşun elinde olan bir şey değil"

Emre Kocadağ açıkladı! "Yayıncı kuruluşun elinde olan bir şey değil"

Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ, Aleni TV’de katıldığı canlı yayında Beşiktaş - Trabzonspor maçında Vida’ya yapılan müdahale görüntülerinin VAR odasına gitmediği hakkında yapılan yorumlara açıklık getirdi.

Ajans Beşiktaş - Süper Lig'in 12'inci haftasında Beşiktaş ile Trabzonspor karşı karşıya gelmişti. Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ, kamuoyunda tartışma konusu haline gelen Domagoj Vida'nın pozisyonu hakkında açıklamalarda bulundu.

Aleni TV'ye konuşan Emre Kocadağ, "Oradaki 23 adet kameranın çektiği bütün görüntüler VAR odasına gidiyor. Önemli olan o görüntüleri kameranın çekip çekmemiş olması. Onu tartışabiliriz. O çekildi mi çekilmedi mi? Çekildiyse VAR odasına gitti mi? VAR odasına gittiyse bu değerlendirildi mi? Gitmeme ihtimali yok. Çekildiyse VAR odasına gidiyor. O sistemler ayrı çalışıyor. Biz bugün beIN medyaya gittik, yaklaşık 2 saate yakın bu konular üzerine tartıştık. O noktada bir soru işareti yok. Kamera çekiyorsa o görüntüler VAR odasına muhakkak gidiyor. O yayıncı kuruluşun elinde olan bir şey değil" ifadelerini kullandı.