Ersin Destanoğlu'na Avrupa'dan ciddi talip! Yeni teklif...

Ersin Destanoğlu'na Avrupa'dan ciddi talip! Yeni teklif...

Beşiktaş'ın şampiyon olarak tamamladığı geçen sezonda kaleyi koruyan isim olan Ersin Destanoğlu performansıyla dikkat çekmeye devam ediyor. Fransız ekibinin Destanoğlu için Beşiktaş'ın kapısını bir kez daha çalacağı iddia edildi. S

Ajans Beşiktaş - Loris Karius ile yolların olaylı şekilde ayrılmasının ardından Beşiktaş'ın kalesini korumaya başlayan Ersin Destanoğlu, performansıyla tüm dikkatleri üstüne çekmişti. Avrupa kulüplerinin transfer listesinde yer alan Destanoğlu için Fransız ekibi Nice'in ısrarının devam ettiği iddia edildi.

Nice, Ersin Destanoğlu için yeni bir teklif yapacak

Sezon başında Ersin Destanoğlu için Beşiktaş'a 7 milyon Euro teklifte bulunan ancak; olumsuz yanıt alan Nice, genç file bekçisi için sezon sonu yeniden harekete geçmeye hazırlanıyor.

Fransız ekiplerinin listesinde

Sezon sonunda Nice'den ayrılması beklenen 28 yaşındaki Arjantinli kaleci Walter Benitez'in yerine Ersin Destanoğlu düşünülüyor. Hatırlanacağı üzere Ersin Destanoğlu'nun adı Lyon ve Lille de anılmıştı.

Mert Günok transferi yapılmıştı

Beşiktaş'ta bu sezon başında Başakşehir'den Mert Günok transfer edilmişti. Bu hamlenin, Ersin Destanoğlu'nun ayrılma ihtimali düşünülerek yapıldığı konuşuluyor. Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, değerini bulan her oyuncunun satılabileceğini ifade etmişti. (Fotomaç)