1. HABERLER

  2. FUTBOL

  3. FUTBOL HABER

  4. Fikret Orman ve Coloman Deegan açıklamalarda bulundu
Fikret Orman ve Coloman Deegan açıklamalarda bulundu

Fikret Orman ve Coloman Deegan açıklamalarda bulundu

Beşiktaş ve Vodafone işbirliği ile hayata geçirilen Vodafone Karakartal projesinin finali bugün Vodafone Park'ta gerçekleştirildi.

A+A-

Ajans Beşiktaş - Vodafone Geleceğin Karakartalı projesinin finali öncesi Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman ve Vodafone Park Türkiye CEO'su Coloman Deegan bir basın toplantısı gerçekleştirdi.

Orman, "Bir aile oluşturma gayreti içerisinde olduk. Yeni bir sponsorluk anlayışı ortaya koyduğumuzu düşünüyoruz. Bu bizi hem manevi açıdan hem maddi açıdan iki tarafında mutlu olduğu bir anlaşma oldu bunun için bütün Vodafone ailesine şahsım, ekibim ve büyük Beşiktaş camiası adına teşekkür ediyorum. Bu anlaşma gelmiş geçmiş en büyük sponsorluk anlaşmasıydı. 

Çok kabiliyetli çocuklarmız var. Bugün Geleceğin Karakartalı projesinin finalini yaptık. Dijital Stadyum sistemine vermiş olduklarından dolayı ve bu projeyi ilk bize teklif ettikleri için, bir ilki başardığımız için teşekkür ediyorum. " dedi.

Vodafone Türkiye CEO'su Coloman Deegan, "Türkiye'deki gençlerin gelişimine destek veriyoruz. Gençler en değerli varlıklardır. 4 ay önce Beşiktaş ile birlikte dünyanın ilk dijital scoting projesini hayata geçirdik. Dijital platformlar sayesinde Türkiye genelinde tüm gençlere, geleceğin başarılı futbolcularına bu projeyle fırsat eşitliği sunduk. Türk futboluna genç yetenekler kazandırmanın gururunu yaşıyoruz. Gençlerimizi kutluyor ve onlara başarılar diliyoruz. Beşiktaş Kulübüne ve başkanına çok teşekkür ediyoruz." ifadelerini kullandı.