1. HABERLER

  2. FUTBOL

  3. FUTBOL HABER

  4. Fikret Orman'ın, Dzeko rüyası gerçekleşebilir!
Fikret Orman'ın, Dzeko rüyası gerçekleşebilir!

Fikret Orman'ın, Dzeko rüyası gerçekleşebilir!

Başkan Fikret Orman, sezon başında transferini gerçekleştiremediği yıldız oyuncuyla iletişimi kopartmadı. Orman, Cenk Tosun'un ayrılması halinde Dzeko için Roma'nın kapısını çalıp teklif yapacak.

A+A-

Ajans Beşiktaş - Kara Kartal'da transfer hareketliliği devam ediyor. Başkan Fikret Orman, yarım kalan bir transfer harekatını tamamlamak için uygun zamanı bekliyor. Beşiktaş'ın patronunun sezon başında Edin Dzeko'yu almak için yoğun çaba harcadığı, hatta yöneticilerden bile gizli olarak Boşnak yıldızın kulübü Roma ile görüşüp 15 milyon euro teklif ettiği, ancak İtalyanların olumsuz yanıt vermesi üzerine son dakika Alvaro Negredo'ya imza attırdığı ortaya çıktı.

Rüya gerçekleşebilir

Beşiktaş Başkanı, Dzeko transferini yaşanan bu süreçten dolayı unutmadı ve Cenk Tosun'a artan ilgi nedeniyle yeniden gündeme aldı. İngiltere'den Crystal Palace, Tottenham ve Newcastle, İtalya'dan Milan, İspanya'dan Sevilla gibi takımların ilgilendiği Cenk, devre arasında veya sezon sonunda kulübü tatmin edecek bir ücrete satılırsa Orman, Dzeko rüyasını gerçekleştirmek için düğmeye basacak. (Sözcü/Ali Aydın)

Etiketler : ,