Galatasaray Vida'nın peşinde! İşte yaptıkları teklif...

Galatasaray Vida'nın peşinde! İşte yaptıkları teklif...

Sarı-Kırmızılılar, Beşiktaş’ın bitirme noktasına getirdiği Vida’ya talip oldu... Yönetim daha yüksek bir teklif yaparak Hırvat stoperi ikna etmeyi hedefliyor.

Ajans Beşiktaş - Serdar Aziz'in Kayserispor maçındaki başarılı performansına rağmen Maicon'un yanına partner arayan Galatasaray'dan gündemi alt üst edecek bir hamle geldi. Sarı-Kırmızılılar, Beşiktaş'a transferi an meselesi olarak görülen Domagoj Vida'ya kanca attı. Yönetim hem Hırvat stoper hem de Dinamo Kiev kulübüyle temasa geçti.

CİMBOM TAM 2 KATINI ÖNERDİ
Cimbom'un sözleşmesi Ocak ayında sona erecek olan Domagoj Vida için Dinamo Kiev'e 3 milyon Euro teklif edeceği öğrenildi. Beşiktaş'ın Ukrayna kulübüne teklifinin ise 1.5 milyon Euro olduğu öğrenildi.

​TEKLİF 3.5 MİLYON EURO OLACAK
Vıda, Şampiyonlar Ligi faktörü nedeniyle Beşiktaş'a gelmeyi çok istiyor. Fakat G.Saray, Ukraynalı yıldızı yüksek bir teklifle ikna edeceğini düşünüyor. Bu teklifin de yıllık 3.5 milyon Euro olacağı ifade ediliyor.

BEŞİKTAŞ ZAM YAPMAZSA...
Galatasaray'ın bu hamlesi sonrası Beşiktaş'ın nasıl bir tavır alacağı merak konusu. Siyah-Beyazlılar'ın daha önceki teklifine zam yapmaması durumunda Vida'nın Cimbom'u seçebileceği öne sürülüyor. (Takvim)

Etiketler :