İDDİA | Beşiktaş'tan Trabzonspor'a yılın transferi! Başkan açıkladı: "Her türlü kolaylığı sağlarız"

İDDİA | Beşiktaş'tan Trabzonspor'a yılın transferi! Başkan açıkladı: "Her türlü kolaylığı sağlarız"

Spor Toto Süper Lig Ahmet Çalık sezonunda liderliğini sürdüren Trabzonspor'da sürpriz bir isim daha gündeme geldi. Beşiktaş'ın yıldız oyuncuyu Trabzonspor'a önerildi. Başkan Ahmet Nur Çebi'nin 'Her türlü kolaylığı sağlarız' dediği belirtildi.

Ajans Beşiktaş - Spor Toto Süper Lig Ahmet Çalık Sezonu'nda liderliğini sürdüren Trabzonspor'da transfer çalışmaları tüm hızıyla sürüyor.Beşiktaş'ın yıldız oyuncuyu Trabzonspor'a önerildi. Başkan Ahmet Nur Çebi'nin 'Her türlü kolaylığı sağlarız' dediği belirtildi.

TRANSFERDE GÖVDE GÖSTERİSİ YAPTI

Ligde ve kupada yoluna emin adımlarla ilerleyen Trabzonspor transferleri erkenden bitirip ligin ikinci yarısına konsantre olmak istiyor. Bordo Mavililer, Jean Kouassi, Edin Visca, Tymoteusz Puchacz ve Yusuf Erdoğan'ı resmen kadrosuna katarak gövde gösterisi yaptı.

AVCI SAVUNMAYA TAKVİYE İSTİYOR

Abdullah Avcı'nın başkan Ahmet Ağaoğlu ile yaptığı görüşmede savunmaya takviye istediği belirtilirken transfere dair görüşmelerin hız kazandığı belirtildi.

ÇEBİ'DEN ÖNERİ

Bu kez öneri Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi'den geldi. Çebi, yıldız oyuncusunu Trabzonspor'a önerirken 'Kolaylık sağlarız' dediği iddia edildi.

VIDA'YI KİRALAYABİLECEKLERİNİ SÖYLEDİ

Stoper arayışlarını sürdüren Trabzonspor'a Domagoj Vida önerildi. Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Ahmet Ağaoğlu'nu arayıp Domagoj Vida'yı kendilerine 6 aylığına kiralayabileceklerini dile getirdi.

TRANSFERDE KOLAYLIK SAĞLANACAK

Beşiktaş, yüksek maaşı sebebiyle uzun süredir yollarını ayırmayı planladığı Domagoj Vida'yı Trabzonspor'a önerdi. Karadeniz Gazetesi'nin haberine göre Ahmet Nur Çebi mevkidaşı Ahmet Ağaoğlu'nu arayarak Hırvat savunmacıyı Bordo-Mavililere tavsiye etti ve transferde her türlü kolaylığı sağlama sözü verdi.

AĞAOĞLU REDDETTİ

Ahmet Ağaoğlu daha önce de kendilerine önerilen Domagoj Vida'yı bir kez daha reddetti. Trabzonspor'un Hırvat stoper konusunda adım atması beklenmiyor. (Karadeniz Gazetesi)