İzmir Marşı söylemiyorlar diye teşekkür etmişti! O taraftar grubu, 'Bylock kullanan' Ahmet Şan'ın istifasını istiyor...

İzmir Marşı söylemiyorlar diye teşekkür etmişti! O taraftar grubu, 'Bylock kullanan' Ahmet Şan'ın istifasını istiyor...

Telefonunda ByLock tespit edilen ve ifade veren Konyaspor Başkanı Ahmet Şan, Nalçacılılar grubu tarafından istifaya davet edildi.

Ajans Beşiktaş - Facebook hesabından bir paylaşım yapan grup, ‘Konyaspor Kulübü Başkanı’nın bylock kullanıcısı olması sebebiyle gözaltına alınması haberini üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Konyaspor’umuzun adının bu traz bölücü örgütlerle birlikte anlılmasının doğru olmadığını düşünüyor ve ilgili şansın derhal istifa etmesini talep ediyoruz’ ifadelerini kullandı. Gönderiye AhmetŞanİstifa etiketi de eklendi.

Konya Cumhuriyet Başsavcılığı’nın yürüttüğü FETÖ/PDY soruşturması kapsamında Atiker Konyaspor Başkanı Ahmet Şan’ın, bugün Cumhuriyet Başsavcılığı’na ifade verdiği kaydedildi. Örgütün şifreli haberleşme programı ‘Bylock’ kullandığı iddia edilen Şan’ın evinde de Terörle Mücadele ekiplerinin arama yaptığı, cep telefonuna ve dijital verilere el konulduğu ifade edildi. Ahmet Şan’ın ifadesinin ardından serbest bırakıldığı bildirildi.

Atiker Konyaspor'un taraftar gruplarından Nalçacılılar'ın her sene geleneksel olarak düzenlediği ‘Birlik, Beraberlik ve İstişare Gecesi'nde konuşan Atiker Konyaspor Başkanı Ahmet Şan, “Bugün Türkiye’de maaselef tüm statlar İzmir Marşı’nı söylüyor. Konya hariç. Konya çünkü bu ülkenin birliğini ve her zaman o milli maçlarda gördüğümüz ‘tek bayrak, tek devlet, tek vatan’ duygusuyla hareket eden Nalçacılılardan bu gücü alıyor” diye konuşmuştu.

Beşiktaş ile Atiker Konyaspor karşılaşmasında yeşil-beyazlı taraftarlar sahaya girmiş, Konyaspor Başkanı Ahmet Şan da maç sonrasında Başkan Fikret Orman ile sürtüşme yaşamıştı. Şan "Beşiktaş otobüslerinde kesici aletler çıktı, basına yansıdı. Ama biz "Dünyayı ayağa kaldıracağız" gibi laflar söyleyemiyoruz." demişti.

Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler