Lens: "Bugün oyunu değiştiren oyuncu ben oldum"

Lens: "Bugün oyunu değiştiren oyuncu ben oldum"

Beşiktaş Avrupa Ligi I Grubu 5. maçında 2-0 geriye düştüğü maçta Sarpsborg'u 3-2 mağlup etti ve gruptan çıkma şansını devam ettirdi. 

Ajans Beşiktaş - Karşılaşmanın ilk yarısında Beşiktaş kalesinde hiç beklemediği iki gol gördü. Karşılaşmanın ikinci yarısında Beşiktaş oyundaki üstünlüğü eline geçirdi. Önce 62. dakikada Lens'in attığı şık golle farkı 1'e indiren Beşiktaş ardından 58. dakikada Larin'in yerine oyuna dahil olan Vagner Love'un golü ile skora 2-2'lik eşitliği getirdi. Maçta son sözü Jeremain Lens söyledi ve skoru 3-2'ye getirdi.

Maç sonu açıklamalar yapan Lens şunları söyledi:

"Çok iyiydik. Takım halinde çok iyi bir performans gösterdik 2. yarıda. İlk yarıda onlara gereken cevabı veremedik ama 2. yarıda 3 golü bulduk ve maçı çevirdik.

Her maçın farklı bir hikayesi var. Bugün oyunu değiştiren oyuncu ben oldum. Önemli olan sonuca gitmekti. Başka gün başka oyuncu bunu yapabilir.

Arka adalemde bir sakatlık vardı, 2,5 hafta bu devam etti. Bugün 70'den sonra arka adalemdeki bu yorgunluğu hissetmeye başladım. Kramp gibi görünüyor, umarım önemli bir şey yoktur."

Etiketler :