1. HABERLER

  2. FUTBOL

  3. UEFA AVRUPA LİGİ

  4. Lyon Teknik Direktörü: "Çok zor ve büyük bir takıma karşı oynayacağız"
Lyon Teknik Direktörü: "Çok zor ve büyük bir takıma karşı oynayacağız"

Lyon Teknik Direktörü: "Çok zor ve büyük bir takıma karşı oynayacağız"

Lyon Teknik Direktörü Genesio'dan Beşiktaş maçı öncesi güvenlik açıklaması...

A+A-

Ajans Beşiktaş - Lyon Teknik Direktörü Genesio, Gonalons'tan sonra Beşiktaş maçı sonrası basın toplantısı düzenledi ve gazetecilerinin sorularını yanıtladı.

Güvenliğe dair bir şüphelerinin olmadığını söyleyen Genesio şu açıklamaları yaptı:

"GÜVENLİKLE İLGİLİ TÜRKİYE'DEN TEYİT ALDIK"

"Güvenlikle ilgili Türkiye'den önemli teyit aldık. Bununla alakalı herhangi bir şüphemiz yok." Bu sezon oynayacağımız en önemli maçın yarın olacağını futbolcularımla paylaştım. Olaylar sonrası Pazartesi bir toplantı yaptık.

"ÇOK ZOR VE BÜYÜK BİR TAKIMA KARŞI OYNAYACAĞIZ"

"Bizim için çok zor ve büyük bir takıma karşı oynayacağız. Zor ve büyük takımlara karşı oynamak büyük konsantrasyon gerektiriyor. Bu maç sadece futbol oynanacağı maç olmalı. Çünkü bu maçta alacağımız sonuçtan ziyade karşılaşmanın iki takım arasında dostluk ve anlayış içinde geçmesi gerekiyor."

"KENDİ TARZIMIZI ORTAYA KOYACAĞIZ"

"Tabi ki gol atmak önemli ama 0-0 da bize yarıyor. Biz kendi oyunumuzu ve tarzımızı ortaya koyacağız. Daha sonra da tur atlamak istiyoruz."

"KALAN 5 HAFTAYI ZOR GÖRMÜYORUM"

"Açıkçası kalan son 5 haftayı zor görmüyorum. Çünkü biz Şampiyonlar Ligi'nde oynamış bir takımız. Bu sezon iyi maçlara çıktık. Juventus'a ve Roma'ya karşı oynadık. İyi sonuçlar aldık. Roma'ya kaybetsek de iyi oynadığımızı düşünüyorum. Ligde ilk 5'teyiz ve bu olaylar bizi etkilemeyecek. Hedeflerimize ve amaçlarımıza odaklanmaya devam edeceğiz."