Matts Hummels basın toplantısında konuştu! "Hiçbir mücadeleden kaçmayacağız"

Matts Hummels basın toplantısında konuştu! "Hiçbir mücadeleden kaçmayacağız"

Beşiktaş Şampiyonlar Ligi'nde TSİ 22.45'te Bayern Münih ile karşılşacak.

Ajans Beşiktaş - Bayern Münih - Beşiktaş karşılaşması öncesi Matts Hummels basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Hummels, "Ben de oynamayabilirim, ona göre davranmam gerekir. Bizim işimiz bu. Hocamız en iyi şekilde takımı kuracaktır. Benim de oynamadığım zamanlar oldu. Ondan sonra daha iyi olmam gerektiğini düşündüm ve çalışarak bugünlere geldim. En azından 18 futbolcumuz var. 18 oyuncu da çok iyi oyuncular. Bir maçta oynamayan oyuncunun içinde kötü olduğu yönünde bir his olacağını sanmıyorum" dedi.

Beşiktaş maçında mücadeleden kaçmayacaklarını vurgulayan Alman yıldız, "Takım sonuna kadar savaşıyor, sonuna kadar oynuyor. Futbolcular ellerinden geleni yapmaya çalışıyor. Hep beraber takımı bu seviyeye getirdiğimizi düşünüyorum. Ofansif ve defansif olarak çok iyi çalışmamız gerekiyor. Arada hatalar yapabiliriz ama komple takımı değiştiremeyiz. Umarım ki bu seviyede çok çok iyi mücadele edeceğiz. Hiçbir mücadeleden kaçmayacağımızı belirtebilirim." diye konuştu.

Statta Beşiktaş taraftarı olacağını vurgulayan Hummels, "Beşiktaş seyircilerinin statta olacağını biliyorum. 2 Türk arkadaşıma bilet buldum. Almanya'da yaşayan çok Türk var ve futbolu seven çok Türk futbolsever var. Onlar da ne kadar az olursa olsun, takımlarını destekleyeceklerdir. Daha iyi mi, kötü mü olur, onu söyleyemem ama stat dolu olacaktır. Umarım dostluk içinde biter." ifadelerini kullandı.

Beşiktaş'ı tanıyıp tanımadığı sorulan tecrübeli oyuncu, "Beşiktaş'ın eski stadını biliyorum, yeni bir statları olduğunu ve güzel bir atmosfer olduğunu biliyorum. Çok sesli olduklarını biliyorum. Çok çok büyük isimler var takımda oynayan. Böyle bir takımı yanlış analiz edip, ufak göremezsiniz. Dikkatli olmamız gerekir." cevabını verdi.

Etiketler :