1. HABERLER

  2. FUTBOL

  3. UEFA AVRUPA LİGİ

  4. MİNİ YORUM | Ali Aydın'dan Lyon maçı değerlendirmesi: "Quaresma'nın yokluğunda..."
MİNİ YORUM | Ali Aydın'dan Lyon maçı değerlendirmesi: "Quaresma'nın yokluğunda..."

MİNİ YORUM | Ali Aydın'dan Lyon maçı değerlendirmesi: "Quaresma'nın yokluğunda..."

Sözcü Gazetesi Beşiktaş Muhabiri Ali Aydın, "Lyon maçında Quaresma oynamazsa Beşiktaş nasıl bir sistemle oynar, yerinde kimi olur?" sorumuza mini bir yorum yaptı.

A+A-

Ajans Beşiktaş - Teknik direktör Şenol Güneş'in her koşulda en doğru kararı vereceğii savunun Ali Aydın, siyah-beyazlı taraftarlara da bir mesaj gönderdi.

"Beşiktaş'ta Olimpik Lyon maçına doğru en çok merak edilen konu Quaresma'nın sakatlığının son durumu. Kulüpten yapılan açıklama "tedavisine devam ediliyor." Ancak oynayıp oynamayacağı ile ilgili henüz net bir bilgi yok. Portekizli yıldız oynamak istiyor, tabi sakatlığı geçerse. Peki Şenol Hoca, Quaresma'nın yokluğunda nasıl bir oyun planı tercih eder? Bu konuda hiç şüphe yok ki kurt hoca onun da önlemini almıştır. Bu konuda alternatif çok, sayabiliriz; sağ tarafa Talisca çekilebilir mesela, Oğuzhan da 10 numara pozisyonuna. Kaptanın yerine de, Atiba'nın yanına diğer kaptan Necip gelebilir. Aslında çok alternatif yazabiliriz biz, ne yazarsak yazalım nafile. İşin doğrusu Şenol hocada. Kimse bu kurgulara kafa yormasın. Ne diyoruz "Bölünür senin için uykular. Gidilecek çok deplasman var" Sevgiyle kalın."