Muhammed Demirci küllerinden doğdu! 21 maçta 13 gol

Muhammed Demirci küllerinden doğdu! 21 maçta 13 gol

Beşiktaş altyapısında müthiş yeteneğiyle dikkatleri üzerine çeken, o dönem Barcelona'nın peşine düştüğü iddia edilen Muhammed Demirci, 2. Lig Beyaz Grup temsilcisi 24 Erzincanspor'da forma giyiyor

Ajans Beşiktaş - 27 yaşındaki futbolcu 21 maçta 13 gole ulaşarak takımını tek başına sırtlıyor. Milliyet Gazetesi'nden Mustafa Anıklı, bu haftaki köşesinde birçok konuya değinirken Muhammed Demirci'nin de performansını mercek altına aldı. İşte o yazı...

"Beşiktaş'ın yetenek abidesi, Barcelona'nın, "Peşine düştü" denilen harika çocuğu, bir şey olamadan bugünlere geldi. Ne siyah-beyazlılara yar oldu ne de kendine Süper Lig'de yer buldu. Bugün mü? 2. Lig Beyaz Grup'ta 24 Erzincanspor'un formasını giyiyor.

En son Kerem Aktürkoğlu'nu Türk futboluna kazandıran Erzincanspor, şimdi Muhammed Demirci'yi yeniden parlatıyor. Henüz 27 yaşındaki 10 numara, bu sezon çıktığı 21 resmi maçta 13 gole ulaştı.

ÇIKTIĞI SON 9 MAÇIN 8'İNDE AĞLARI SALLADI 

Seyredenler, "Bu adamın 2. Lig'de işi ne?" diyor. Muhammed de, belli ki hatalarından ders alıp, sahaya çıkmış. Oynadığı diğer 5 kulüpte böyle bir istikrarı, böyle bir başarısı hiç yok. Çıktığı son 9 maçın 8'inde gol atmış, 9 sayısına ulaşmış. Daha ne olsun?

Orası 2. Lig demeyin, Muhammed'i gerçekten izleyin. (Skorer)