1. HABERLER

  2. FUTBOL

  3. FUTBOL HABER

  4. "Öyle transferi sezon sonuna bırakırsanız, bir bakmışsınız ki, kuş yuvadan uçup gitmiş!"
"Öyle transferi sezon sonuna bırakırsanız, bir bakmışsınız ki, kuş yuvadan uçup gitmiş!"

"Öyle transferi sezon sonuna bırakırsanız, bir bakmışsınız ki, kuş yuvadan uçup gitmiş!"

Beşiktaş'ta sezon sonu sözleşmesi bitecek 3 oyuncudan biri olan Gökhan Gönül için belirsizlik sürerken, Milliyet Gazetesi yazarı Bilal Meşe, bugünkü yazısında bu konuya değindi.

A+A-

Ajans Beşiktaş - İşte Bilal Meşe'nin bugünkü Milliyet Gazetesi'nde yer alan yazısı:

Kuş yuvadan uçar, gider!

Beşiktaş’ta Gökhan Gönül’le ilgili yazılan-çizilenlere takıldım bu aralar! Arkadaş, Gökhan Gönül iyi bir profesyonel, yaşına-başına bakmayın, birçok genç oyuncuya taş çıkartır, taş!

Kalacak mı, Fenerbahçe’ye yeniden rotayı kıracak mı, bilemiyoruz! Tamam ortada bir virüs gerçeği var, her şeyi allak-bullak etti! İç hatlarda tüm kulüp yönetimleri ne yapacaklarını şaşırdılar, haksız da sayılmazlar. Ancak bu mazerete sığınarak, iç transferde sözleşmesi biten oyuncularla, hadi yüz-yüzeyi geçtik, telefonla konuşma şansınız da mı yok? Öyle transferi sezon sonuna bırakırsanız, bir bakmışsınız ki, kuş yuvadan uçup gitmiş! Neticede futbolcular da haklı, çünkü onlar da gelecek hesaplarını yapmak, rotalarını belirlemek zorundalar, malum ekmek parası.

Sergen hocaya malzemeyi verin

Sergen Yalçın hocamızı fazla anlatmaya gerek yok, içinden ne geçiyorsa, diline yansıtır, çekinceleri asla yoktur... Yalanla, dolanla işi olmaz. Bir söyleşisinde ne diyor Yalçın, “Bizi izleyenler işte Beşiktaş bu diyecek”... İçinden geçiyor, bu oyunu da iyi biliyor. İyi futbol, kaliteli oyunculara endekslidir... Tabii ki, böylesi bir kadro para-pulla ilintilidir ki, Sergen hoca da bunun farkında, saklamıyor... Ama kişisel olarak onun usta bir aşçı olduğunu biliyorum, yeter ki elinin altında iyi malzeme olsun.

Önceki ve Sonraki Haberler