Recep Tayyip Erdoğan: "Beşiktaş'ta Şenol Güneş'in tartışılmaz bir durumu var"

Recep Tayyip Erdoğan: "Beşiktaş'ta Şenol Güneş'in tartışılmaz bir durumu var"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CNN Türk-Kanal D ortak canlı yayınında açıklamalarda bulundu.

Ajans Beşiktaş - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CNN Türk-Kanal D ortak canlı yayınında futbolla ilgili açıklamalar yaptı.

İşte Erdoğan'ın açıklamaları;

Ali bey açık ara bir başarı elde etti. Kongreden sonra kendisini arayıp tebrik ettim. Yeni dönemde o beklenen başarıyı ortaya koyması lazım. Fenerbahçe'nin ulusal bazda müsabakaları olmayacak. Fenerbahçe'nin de uluslararası bazda müsabakaları olacak. Gazetelerde okudum zannediyorum ki hocayla devam etme gibi bir durum var. Aykut hocayla bu süreci devam ettirmeleri, eksiklerin giderilmesi onların takdiridir. İsteriz ki güçlü bir Fenerbahçe ortaya çıksın.

"G.SARAY İYİ DURUMDA"

"Şu anda Galatasaray iyi bir noktaya gelmiş vaziyette. Orada Fatih hocanın kendine has bir üslubu ve ispatlamış olduğu konumu var."

"GÜNEŞ TARTIŞILMAZ"

Öbür tarafta Beşiktaş'ta Şenol hoca zaten tartışılmaz bir durumu var. Diğer taraftar kimler gidecek kimler kalacak bunlar henüz belli değil. Temenni ederim ki Trabzonspor'da güçlü ekiplerle yeni sezona başlar.

"BAŞAKŞEHİR BENİM TAKIMIM"

Başakşehir zaten benim takımım. Orada da Abdullah hoca kendisini ciddi manada İspatlamış vaziyette ve Başakşehir'in de ulusal ve uluslararası bazda inşallah ortaya koyacağı başarı bizleri sevindirecektir. Bu yolda bu kulüplerimize başarı diliyorum. (Sporx)

Etiketler :