Sakatlık sezonu açıldı!

Sakatlık sezonu açıldı!

Cuma günü başlayacak Süper Lig öncesinde Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzonspor’un 12 futbolcusu sakatlandı. Bu durumdan en dertli ekip, ülkemizi Avrupa’da da temsil eden Kanarya

Ajans Beşiktaş - Süper Lig'in başlamasına kısa süre kala Dört Büyükler birçok futbolcusunu sakatlıklar yüzünden kaybetti. Cuma günü 76 günlükhasretin sona ereceği ligimizde Fenerbahçe, Trabzonspor, Beşiktaş ve Galatasaray'ın toplamda 12 futbolcusu sakatlığa maruz kaldı. Son olarak Fenerbahçe, savunmadaki kilit ismi Attila Szalai'nin sırt ağrısı şokunu yaşadı. G.Saray cephesinde ise yeni transfer Dubois sakatlanınca ilk fire verildi. Fransız oyuncunun Antalya ile oynanacak ilk hafta maçında dinlendirilmesi bekleniyor.

8 OYUNCU BİRDEN...
Kanarya sezon başlangıcında adale ağrısı yaşayan Mert Hakan Yandaş'ın yanı sıra Serdar Aziz, Altay Bayındır, Joao Pedro, Joshua King, Ferdi Kadıoğlu ve İrfan Can'ı yitirdi. Beşiktaş, Josef de Souza'yı ve Kenan Karaman'ı sakatlığa kurban verirken Trabzonspor'da da Hüseyin Türkmen kas yaralanması sorunu yaşadı. En fazla futbolcusunu yitiren takım 8 ile Fenerbahçe olurken, Kartal'da bu rakam 2, Trabzonspor ve Galatasaray'da 1 oldu. (Sabah)