1. HABERLER

  2. FUTBOL

  3. FUTBOL HABER

  4. Şampiyonluk kupası ABD yolcusu!
Şampiyonluk kupası ABD yolcusu!

Şampiyonluk kupası ABD yolcusu!

Başkan Fikret Orman şampiyonluk kupasını ABD'ye götürecek. Neden mi?

A+A-

Beşiktaş’ın geçen sezon kazandığı şampiyonluk kupası, şampiyonluk kutlamaları için ABD'nin New York şehrine gidiyor. Amerika Beşiktaşlılar Derneği (BesiktasUSA) tarafından düzenlenen geleneksel baloda kupa siyah-beyazlı taraftarların ellerinde yükselecek.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’ın geceye onur konuğu olarak katılacak. Ayrıca gecede Hakan Altun ile tiyatro oyuncusu Zafer Algöz de yer alacak. Balo, 13 Kasım tarihinde yapılacak.

Beşiktaş USA Dernek Başkanı Ferruh Zor, geleneksel şampiyonluk balosu ile ilgili yaptığı açıklamada, “13 Kasım 2016 tarihinde, gecen senelerde olduğu gibi baloya katılacak davetlilere unutamayacakları bir gece yaşatmak istiyoruz ve şampiyonluğu Başkanımız Fikret Orman ve taraftarlarla kutlamak için hazırlanıyoruz. ABD’de yasayan sadece Beşiktaşlı taraftarların değil, dostluk ve sportmenlik çatısı altında birleşen, Türk-Amerikan toplumundan değerli konuklarımızı ağırlayacağımız gecenin biletleri satışa sunulduktan sonra bir hafta içinde 600 adet satıldı. Balo tarihinin yaklaşmasıyla birlikte 1000 kişi kapasiteli salonu tamamıyla dolduracağımıza inancımız tam” dedi. (Amkspor)

Önceki ve Sonraki Haberler