1. HABERLER

  2. DİĞER HABERLER

  3. Şehidimiz Tunç Uncu'yu uğurladık
Şehidimiz Tunç Uncu'yu uğurladık

Şehidimiz Tunç Uncu'yu uğurladık

Vodafone Arena'nın yanında gerçekleştirilen terör saldırısında Beşiktaş çalışanı Tunç Uncu şehit düştü.

A+A-

Terör saldırısında hayatını kaybeden Kartal Yuvası mağazası çalışanı Tunç Uncu, Zincirlikuyu Camii'nde son yolculuğuna uğurlandı. Beşiktaş yöneticileri ile futbolcular Caner, Olcay, Oğuzhan ve Tolga, terör saldırısında şehit olan Tunç Uncu'nun cenaze törenine katıldı.

Hain bombalı terör saldırısında şehit olan Kartal Yuvası mağazası çalışanımız Tunç Uncu için Zincirlikuyu Camii’nde bir cenaze töreni düzenlendi. Törene; Ahmet Nur Çebi (II. Başkan, İcra Kurulu Başkanı, Fulya Taşınmazlardan Sorumlu, Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri'nden Sorumlu.), Ahmet Ürkmezgil (Genel Sekreter, Şan Ökten Tesisi'nden Sorumlu, İcra Kurulu Üyesi.), Berk Hacıgüzeller (Sayman, Mali İşler ve Finans, İcra Kurulu Başkan Yardımcısı, Akatlar Mehmet Üstünkaya Sosyal Tesisi'nden Sorumlu.), Cihat Kumuşoğlu (Basketbol, Akatlar Spor Salonu'ndan Sorumlu, İcra Kurulu Üyesi.), Hüseyin Mican (Kartal Yuvaları, İcra Kurulu Üyesi.), Hakan Özköse (Pazarlama ve Sponsorluklar, Dernekler ve Taraftar ile Pendik Tesisi'nden Sorumlu.), Candaş Tolga Işık (İletişim:Basınla ilişkiler ve Beşiktaş medyasından  sorumlu (BJK TV, BJK Dergi, Sosyal Medya...), Erdal Karacan (Amatör Şubeler, Süleyman Seba Tesisi'nden Sorumlu.), Kulüp Genel Koordinatörümüz Levent Çifter, Futbol Takımımızın Antrenörü Tamer Tuna, futbolcularımız; Caner Erkin, Olcay Şahan, Oğuzhan Özyakup, Tolga Zengin ile Uncu’nun ailesi, yakınları ve sevenleri katıldı.

3-008.jpg

Tunç Uncu’nun Beşiktaş bayrağına sarılı cenazesi, ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından dualarla Zincirlikuyu Mezarlığı’na defnedildi.

Önceki ve Sonraki Haberler
İlgili Haberler