Şenol Güneş dönüyor!

Şenol Güneş dönüyor!

Şenol Güneş, sahalara geri dönmeye hazırlanıyor. Son olarak Milli takımda görev alan, Beşiktaş’ta iki kez üst üste lig şampiyonluğu yaşayan Şenol Güneş, ekibini hazır tutuyor ve Süper Lig takımlarından gelecek olan teklifleri bekliyor.

Ajans Beşiktaş - Beşiktaş’ta ligde 2 sezon üst üste şampiyonluk yaşayan Şenol Güneş son olarak Milli Takım’da teknik direktörlük yapmıştı. Süper Lig ekiplerinden gelecek olan tekliflere açık olan Şenol Güneş, ekibini hazır tutuyor.

Son olarak A Milli Futbol Takımı’nda teknik direktörlük yapan Şenol Güneş, uzun süre sonra sahalara geri dönmeye hazırlanıyor. Tecrübeli teknik adam Süper Lig ekiplerinden teklif bekliyor. Önümüzdeki sezon takım çalıştırmak isteyen Güneş, şimdiden teknik ekibini hazır tutuyor.

Kariyerinin en parlak dönemini Beşiktaş’ta geçiren Şenol Güneş, siyah-beyazlı takımla 2015-2016 ve 2016-2017 sezonlarında Süper Lig’de şampiyonluk yaşamıştı.

Şenol Güneş, çalıştırdığı bir diğer takım olan Trabzonspor’da 2 Türkiye Kupası ve 2 Süper Kupa kaldırma başarısı gösterdi.

A Milli Futbol Takımı’nı da çalıştıran Şenol Güneş, 82 karşılaşmada 38 galibiyet, 23 beraberlik ve 21 mağlubiyet almıştı. (Star Gazetesi)