Talisca'ya şartlı onay!

Talisca'ya şartlı onay!

Ahmet Nur Çebi başkanlığındaki yönetim, Anderson Talisca’ya “Kulübünü, 1 sezon bedelsiz oynama konusunda ikna edebilirsen tüm şartlarımızı zorlarız” teklifini yaptı.

Ajans Beşiktaş - Beşiktaş yönetimi Anderson Talisca konusunda stratejisini değiştirdi. Siyah-beyazlı ekipten Çin'e transfer olan Brezilyalı oyuncuyla ilgili olarak uzun zamandır sessizliğini koruyan siyah-beyazlılar, Talisca'nın son günlerde Beşiktaş ile ilgili görselleri sürekli olarak kendi hesabından paylaşması üzerine harekete geçti.

Çin'de kalmak istemeyen Talisca sürekli olarak Beşiktaş'a mesaj gönderiyor, yeniden Türkiye'ye gelmek ve siyah-beyazlı formayı giymek istediğini söylüyor. Fakat kazandığı yüksek paralar nedeniyle bu transfer hiç de kolay görünmüyor. Fakat bununla ilgili olarak Ahmet Nur Çebi başkanlığındaki yönetim, yeni bir strateji geliştirdi. Anderson Talisca'nın sürekli olarak sosyal medya üzerinden paylaşımlar yapması ve taraftarın sürekli kendisine "Come To Beşiktaş" çağrısı yapması üzerine siyahbeyazlı yönetim bir karar vardı.

Yöneticiler, Brezilyalı yıldıza haber göndererek, "Çin'de kazandığın paraları burada sana veremeyiz. Ancak, takımını burada 1 sezon bedelsiz oynama konusunda ikna edebilirsen, biz de sana tüm şartları zorlama sözü veririz" (Sabah)

Etiketler :