1. HABERLER

  2. DİĞER HABERLER

  3. TFF ve Kulüpler Birliği'nden teröre tepki!
TFF ve Kulüpler Birliği'nden teröre tepki!

TFF ve Kulüpler Birliği'nden teröre tepki!

İstanbul'da meydana gelen silahlı saldırıda 39 kişi yaşamını yitirirken; spor dünyası teröre lanet okudu.

A+A-

Türkiye Futbol Federasyonu internet sitesinden "Başımız sağolsun!" başlığıyla yayınladığı mesajda,

"İstanbul Ortaköy'de bir gece kulübünde kalleşçe düzenlenen terör saldırısında çok sayıda vatandaşımızın ve bir polisimizin hayatını kaybettiğini, yine çok sayıda vatandaşımızın yaralandığını büyük bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz.

Yeni bir yıla girerken ülkemizde korku iklimi yaratmayı, milli birlik ve beraberliğimizi bozmayı hedefleyen bu hain saldırılara karşı milletçe dik duruşumuzu sürdüreceğimize olan inancımızı koruyoruz.

Hain saldırıları bir kez daha nefretle kınarken, terör saldırısında hayatını kaybeden vatandaşlarımız ile polis memuruna Allah'tan rahmet; aileleri ve milletimize başsağlığı, yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar dileriz." denildi.

KULÜPLER BİRLİĞİ'NDEN AÇIKLAMA:

İstanbul Ortaköy'de özel bir eğlence kulübüne düzenlenen silahlı saldırıda ilk resmi açıklamalara göre 35 vatandaşımızın hayatını kaybettiğini ve çok sayıda yaralı vatandaşımızın olduğunu büyük bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız.

Yeni yılın ilk saatlerinde gerçekleştirilen ve asıl hedefin birlik ve beraberliğimizin olduğu bu hain saldırıda hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabır, hastanelerde tedavi altına alınan yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz. Milletimizin başı sağolsun

Kulüpler Birliği Vakfı

Önceki ve Sonraki Haberler