1. HABERLER

  2. FUTBOL

  3. UEFA AVRUPA LİGİ

  4. UEFA'dan Beşiktaşlı 4 isme özel tanıtım
UEFA'dan Beşiktaşlı 4 isme özel tanıtım

UEFA'dan Beşiktaşlı 4 isme özel tanıtım

UEFA’nın resmi sitesi, Lyon-Beşiktaş karşılaşması öncesi siyah-beyazlılardan 4 futbolcu vitrine çıkarıldı.

A+A-

Ajans Beşiktaş - Lyon-Beşiktaş karşılaşması öncesi UEFA’nın resmi sitesinde yapılan çeyrek final tanıtımında siyah-beyazlılardan 4 futbolcuya özel tanıtım yapıldı.

Quaresma ve Oğuzhan

Ricardo Quaresma, Oğuzhan Özyakup ve Atiba Hutchinson, Kartal’ın kilit isimleri olarak tanıtıldı. Quaresma için Beşiktaş’ın esas yıldızı benzetmesi yapılırken, Portekizli futbolcunun bu sezon Avrupa’da 3 gol, 4 asiste imza attığı hatırlatıldı. Siyah-beyazlı takımın yükselen değeri olarak Oğuzhan öne çıkarıldı.

Atiba

Takımın dinamosu Atiba Hutchinson ise tecrübe kategorisinde ilk sırada gösterildi. Kanadalı orta sahanın istikrarıyla yıldızlaştığı ve bu sezon sadece 56 dakika kaçırdığı ifade edildi.

Cenk’e övgü

Siyah-beyazlıların bu sezon en formda golcüsü olan Cenk Tosun, UEFA’nın da ilgisini çekti. 25 yaşındaki forvetin özellikle son 4 Avrupa Ligi maçında 3 gol kaydetmesi örnek gösterildi. Özel tanıtımda Cenk için, “Çeyrek final maçlarının kahramanı olabilir mi? Son 4 UEFA Avrupa Ligi maçında 3 gol attı, oldukça etkileyici” yorumu yapıldı. (Milliyet)