"Vida, Fenerbahçe maçında sahada olacak"

"Vida, Fenerbahçe maçında sahada olacak"

Beşiktaş, Ziraat Türkiye Kupası'nda Fenerbahçe ile oynayacağı rövanş maçının hazırlıklarını sürdürdü.

Ajans Beşiktaş - Beşiktaş, Ziraat Türkiye Kupası'nda Perşembe günü oynayacağı Fenerbahçe maçının hazırlıklarını sürdürdü. Antrenman esnasında Sabah Gazetesi'nden Fatih Doğan, Futbol Arena'ya açıklamalarda bulundu.

"VİDA FENERBAHÇE MAÇINDA SAHADA"

Takımda morallerin gayet iyi olduğunu söyleyen Fatih Doğan, "Beşiktaş'ta moraller gayet yerinde .Şu anda Galatasaray ve hatta Yeni Malatyaspor maçından ziyade tamamiyle Fenerbahçe ile oynanacak kupa maçına odaklanılmış durumda." dedi.

Son haftalarda ilk 11'de şans bulamayan Vida'nın performansı hakkında da konuşan Fatih Doğan, "Vida'nın antrenmanlardaki performansı iyi. Ancak o da şu anda bir uyum sürecinden geçiyor. Şenol Güneş, Fenerbahçe maçında Vida'yı ilk 11'de oynatacak. Hatta orta sahada da bir Necip hamlesi gelebilir ama buna önümüzdeki günlerde karar verilecek." diye konuştu.

"BEŞİKTAŞ'IN İYİ OYNAMASI İÇİN HAKEMLERİN MÜSADE ETMESİ LAZIM"

Fatih Doğan son olarak Fenerbahçe ile oynanacak kupa maçı öncesinde ise çarpıcı ifadeler kullandı. Doğan, "Beşiktaş'ın iyi oynaması için hakemlerin müsade etmesi lazım. Artık hakemlerin günümüz futbolunda sadece futbol oynamayı düşünen takımları ödüllendirmeli, zamandan çalan, oyunu soğutan, kaos yaratan ve bunun gibi futbol dışı unsurlardan beslenen takımları da cezalandırmalı." diye konuştu. (Futbol Arena)

Etiketler :