Vida ile görüşmeler başlıyor!

Vida ile görüşmeler başlıyor!

Beşiktaş'ın Hırvat futbolcusu Domagoj Vida ile ilgili sıcak gelişmeler yaşanıyor. Vida, Beşiktaş ile yeni kontrat görüşmeleri yapıyor. Peki, Vida indirim yapmayı kabul etti mi, yeni kontrata göre kaç para kazanacak?

Ajans Beşiktaş - Siyah-beyazlılarla 1.5 yıllık kontratı bulunan Hırvat savunmacı yeni kontrat ayrıntıları için yönetimle masaya oturacak.

Gelecek hafta detaylar görüşülecek

Beşiktaş yönetimi, 31 yaşındaki yıldız futbolcunun gelecek sezon ücretini 2.5 milyon Euro bandına indirmeye çalışmayı planlıyordu. Aradaki son detaylar görüşüldükten sonra Vida'nın yeni sözleşmeyi imzalaması bekleniyor. 

Vida bu sezon kaç maçta oynadı?

Hırvat futbolcu bu sezon Beşiktaş'ta 24 maçta 2093 dakika süre aldı ve 3 gol kaydetti. Geçen sezon 38 maçta 5 gol atan Vida, 2018-19 sezonunda 42 maçta 3 gol, ilk geldiği sezon olan 2017-18'de ise 18 maçta 1 gol atmıştı. 

Menajeri ne demişti?

Vida'nın menajeri Uğur Avadan daha önce yaptığı açıklamada, "Vida'nın kontratı devam ediyor. Vida Beşiktaş'ta çok mutlu. Şu anda tek düşündüğü şey Beşiktaş ile şampiyonluk yaşamak" ifadelerini kullanmıştı. (Fanatik)

Önceki ve Sonraki Haberler