1. HABERLER

  2. DİĞER

  3. "Yalçın Karadeniz ile Fikret Orman'ı barıştıracağız"
"Yalçın Karadeniz ile Fikret Orman'ı barıştıracağız"

"Yalçın Karadeniz ile Fikret Orman'ı barıştıracağız"

Beşiktaş'ta Divan Kurulu Başkanlığı'na aday olan Tevfik Yamantürk'ten açıklamalar...

A+A-

s1-008.jpgAjans Beşiktaş - Beşiktaş Divan Kurulu Başkanlığı'na adaylığını açıklayan Tevfik Yamantürk, Beşiktaş muhabirleri ile yemekte buluştu.

Adaylığı hakkında konuşan Yamantürk, önemli açıklamalarda bulundu:

"Kulübe hizmet edecek insanlar önemli. Bu kulüpler cumhuriyetin imparatorluktan aldığı mirastır. Gözümüz gibi bakmak lazım bu mirasa. Kavgasız bir ortamda hizmet etmek gerekiyor. Güzellikler olması lazım kulüplerin yaşayabilmesi için ve iyi denetlenmesi gerekiyor. Kulübü nasıl daha iyi şartlara götürürüz onu düşünüyoruz. Bunun yolu kulübü dışarıdan gelen sermayeye yaklaştırmamak. Pastayı büyütüp Beşiktaş'ı kendine yeter hale getirmek istiyoruz.

Ben kimsenin adamı değilim, hakaret telakki ederim çok ayıp şeyler bunlar. Camia istedi, teklifler geldi ve aday oldum. Benim anlayışımda yönetime muhalefet olalım diye muhalif olmak yok. İnşallah gelirsek Fikret Orman ile Yalçın Karadeniz'i barıştırırız.

Kötü niyet Yok. Yol kazası. İnşallah kabul ederlerse, onları geri alacağız. Özür de dileriz onları kaybetmek istemiyoruz. Germeden işi yönetmeye çalışacağız."

ty1.jpg