Yeni Malatyasporlu Erkan Kaş: "Beşiktaş maçında zevk alacağız"

Yeni Malatyasporlu Erkan Kaş: "Beşiktaş maçında zevk alacağız"

Süper Lig beşinci hafta maçında deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşacak olan Evkur Yeni Malatyaspor'da sol bek oyuncusu Erkan Kaş, Beşiktaş maçında puan almak istediklerini söyledi.

Ajans Beşiktaş - Beşiktaş maçına en iyi şekilde hazırlandıklarını ifade eden Erkan Kaş,"Beşiktaş'ın yaptıklarına bakarak, bizim yapacaklarımızın üzerinde duruyoruz. Beşiktaş maçının inaşallah güzel geçeceğine inanıyorum. Beşiktaş maçında hem zevk alacağız, hemde puan alıp Malatya'ya döneceğiz"dedi.

Süper Lig beşinci hafta maçında oynanacak olan Beşiktaş maçından puan veya puanlar almak istediklerini söyleyen Erkan Kaş, "Lig çok uzun bir maraton, Konyaspor maçında da puan almak istemiştik ancak puan kaybettik. Ama Konyaspor maçına takılıp kalmayacağız. Artık Beşiktaş ile bir maçımız var, deplasmandan puan yada puanlar alırsak bu uzun lig maratonunda yararını göreceğiz"ifadesini kullandı.

Liglere verilen Milli maçlar arasının en çok kendisi açısından iyi geçtiğini dile getiren Erkan Kaş, "Şuan gayet iyi durumdayım. Milli ara en çok bana yaradı. Oynayabilecek durumdayım. Beşiktaş maçında hocam bana şans verirse elimden gelenin en iyisinin yapacağım" değerlendirmesinde bulundu. (Yeni Malatya Haber)