Bein Sports CANLI İZLE (beIN Sports Türkiye HD Canlı Yayını)

Maç özetleri, özel yayınlar, UEFA Avrupa Ligi ile Şampiyonlar Ligi maçlarını da izleyebilmek mümkün...

Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi'nin yayın haklarıyla ilgili sıkıntılar sürüyor. Yayın hakları ödemeleri konusunda sorun yaşayan beIN Sports, Avrupa maçlarının yayınlarını son gün satın alarak yayınlıyor.

Bilindiği üzere beIN Sports kanalları Digitürk'ün abonelerine özeldir. Dolayısıyla bu kanalları ve spor karşılaşmaları ile futbol maçlarını ücretsiz izleyebilmek mümkün değildir. Süper Lig maçları için Digitürk'in spor paketlerine abone olunması gereklidir. Ayrıca Digitürk'ün internet platformu Digitürk Play ile de maçları izlemek mümkün. Ancak Digitürk, önemli bir açılım yaptı ve beIN SPORTS Haber adında bir kanalı yayına aldı. Kanalda 4 ana haber kuşağıyla birlikte her saat başı Türkiye ve dünya gündeminde öne çıkan tüm gelişmelere yer verilecek. Süper Lig ve TFF 1. Lig başta olmak üzere, beIN SPORTS’un yayın haklarını elinde bulundurduğu tüm liglerdeki karşılaşmaların golleri ve özet görüntülerinin yayınlanacağı kanalda, maç öncesi ve sonrası sürpriz yayınlar, maç sırasında stadyumlara yapılacak bağlantılar ile grubun güçlü içeriği sporseverlerle buluşacak.

beIN Sports Haber kanalı Türksat uydusu üzerinden, Kablo TV ve Turkcell TV+ platformlarından da yayın yapıyor. Kanalın ayrıca Youtube üzerinden de canlı yayını bulunuyor.

Benzer Videolar