Konuk Yazarlar ve Yazı Paylaşımı

Sen yaz, biz yayınlayalım... Ajans Beşiktaş’a üye ol, kendi adınla köşe yazını yayınla! Üyelere özel konukyazar@ajansbesiktas.com adresine yazını yolla!

yazarlik1.jpgYayın hayatına başlamasının ardından kısa sürede Beşiktaş taraftarının büyük ilgisini çeken Ajans Beşiktaş, içerik tabanlı bir sosyal ağ platformu olarak siyah-beyazlıların haber ve bilgi ihtiyacını karşılıyor.

Ajans Beşiktaş, kullanıcıların Kara Kartal hakkındaki tüm haber, bilgi, fotoğraf, galeri ve videolara tek bir noktadan ulaşabilmesini sağlıyor.

Ve şimdi Konuk Yazar olarak artık sen de Ajans Beşiktaş’ta içerik paylaşabilirsin. Milyonlarca Beşiktaş taraftarı ve sporsevere köşe yazılarınla seslenmek için hemen aşağıdaki adımları takip et:

1) Üyelik formunu doldurarak üye ol
(Zaten üye iseniz bu adımı geçiniz)

2) Yazını hazırla
(Göndermek istediğin yazının aşağıdaki "Kurallar"a uygun olmasına dikkat et)

3) Gönder, yayınlansın.
(Yayına girmesi için hazırladığın yazını konukyazar@ajansbesiktas.com adresine yolla. İçeriğin yayına girdiğinde sana e-posta ile bildirimde bulunacağız.)

ÜYELİK FORMUNU DOLDUR, HEMEN ÜYE OL!


yazarlik2.jpg KURALLAR

1) Konuk yazarlar yayınlamak istedikleri yazıları konukyazar@ajansbesiktas.com adresine gönderir. Başka yöntemlerle iletişim sağlanmaz. Ve sadece üye olanların yazıları yayınlanır.

2) Yazılar, gönderen üyenin gerçek adı-soyadı ile yayınlanır.

3) Ajans Beşiktaş'ta kullanıcılarla paylaşmak istediğiniz yazılar değerlendirmeye tabî tutulur ve değerlendirme sonrası yayına alınır.

4) Yazılarınızı video, fotoğraf, grafik, analiz, görsel/işitsel öge ile zenginleştirebilirsiniz ancak bu şart değildir.

5) Karışık bir düzen içinde hazırlanmış, mantık ve bilgi hataları olan, imla kurallarına dikkat edilmemiş, büyük/küçük harf kullanımına özen gösterilmemiş içerikler ile bahsi geçen konu hakkında yeni şeyler söylemeyen, şahsi deneme türünde içerikler yayınlanmayabilir.

6) İçeriklerde kelime sınırı yoktur.

7) Ajans Beşiktaş’ın editör ve moderatörleri istediğinde yazıları daha okunur ve akıcı olmasını sağlamak için yazılarda düzeltme/düzenleme ve kesme-çıkarma yapabilir. Gönderdiğiniz içerikleri yayınlamama veya yayınlanmış içeriği silme-engelleme hakkımız vardır.

8) Üyeler, başkalarınca üretilmiş ticari değeri olan ya da telif hakkı içeren içerikleri (gazete haberi, kitap-dergi küpürleri, fotoğraflar, grafikler, videolar vb materyaller) kullanamazlar.

9) Yazıların "özgün" olmasını bekliyoruz. Daha önce bir internet sitesi vb medya ortamında yayınlanmış içerikler, yazının içinde "alıntı" şeklinde kullanılır ve alıntı olduğu belirtilir. Ancak yazının tümü alıntı şeklinde olamaz.

10) Konuk Yazarlar ve üyeler Ajans Beşiktaş’ı asla temsil edemezler, Ajans Beşiktaş adına faaliyetlerde bulunamazlar, Ajans Beşiktaş ismini ve logosunu izinsiz kullanamazlar.

11) Yazı ve içeriklerde reklam ve tanıtım yer alamaz. Yazı ve içeriklerinizde ticari amaçlarınız varsa lütfen bizimle iletişim kurun.

Bu maddeler üyelerin bilmesi gereken kuralların sadece bir kısmıdır. Daha fazlasını görmek için Ajans Beşiktaş Üyelik Sözleşmesi sayfasını ziyaret ediniz. Üyeler, Ajans Beşiktaş Üyelik Sözleşmesi'nin okumak, kabul etmek ve uygun davranmak zorundadır. Aksi durumda üyelik ve üyelerin yazıları ve içerikleri silinebilir veya engellenebilir.

ÜYELİK FORMUNU DOLDUR, HEMEN ÜYE OL!