1. HABERLER

  2. CANLI

  3. Arel Büyükçekmece - Türk Telekom maçı CANLI izle (30.11.2019)
Arel Büyükçekmece - Türk Telekom maçı CANLI izle (30.11.2019)

Arel Büyükçekmece - Türk Telekom maçı CANLI izle (30.11.2019)

Arel Büyükçekmece, Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nde Türk Telekom ile karşılaşıyor.

A+A-

Türk Telekom, Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nde deplasmanda Arel Büyükçekmece ile karşılaşacak. Karşılaşma 30 Kasım 2019 (bugün) saat 20:00'de başlayacak.

Arel Büyükçekmece - Türk Telekom maçı hangi kanalda canlı izlenecek? Arel Büyükçekmece Türk Telekom maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden "Arel Büyükçekmece Türk Telekom canlı izle" aramalarını yapıyor. Sporseverler ve futbol seyircisi Arel Büyükçekmece ile Türk Telekom arasında oynanacak bu maçı şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırılıyor.

Arel Büyükçekmece - Türk Telekom maçı Tivibu Spor 2 kanalından canlı izlenebilecek. Tivibu Spor, Türkiye'deki uydu ve IPTV tabanlı bir dijital yayın platformlarından biridir ve Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi maçlarını ücretli olarak yayınlamaktadır. Bu hizmeti dünyadaki genel adı pay-tv'dir. Bu maçı yasal yollarla izlemek için Tivibu abonesi olmanız gerekmektedir. Ücret bilgilerini ve kampanyaları Tivibu.com.tr adresinden öğrenebilirsiniz.

Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için ise sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar yayıncı kuruluşların maç yayınlarını yurt içi ve yurt dışından izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan siteler, kötü yayın kalitesi ile maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler