Barcelona - Athletic Bilbao maçı CANLI İZLE (23.06.2020)

Barcelona - Athletic Bilbao maçı CANLI İZLE (23.06.2020)

İspanya liginde Barcelona ile Athletic Bilbao karşı karşıya geliyor. Barcelona ile Athletic Bilbao arasındaki maçı CANLI takip edebilmeniz mümkün.

İspanya Primera Ligi'nde 2019/2020 sezonu heyecanı sürüyor. Barcelona ile Athletic Bilbao karşı karşıya geliyor. Barcelona - Athletic Bilbao maçı 23 Haziran 2020 Salı günü (bugün) oynanacak. Maçın başlangıç saati TSİ 23:00 olarak belirledi.

Peki Barcelona - Athletic Bilbao maçı hangi kanalda canlı izlenecek? Barcelona Athletic Bilbao maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden "Barcelona Athletic Bilbao canlı izle" aramalarını yapıyor. Sporseverler ve futbol seyircisi Barcelona ile Athletic Bilbao arasında oynanacak bu maçı şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırılıyor.

Mücadele Spor Smart kanalından canlı ve naklen ekranlara gelecek. Bilindiği üzere Spor Smart kanalı, D-Smart platformlarında yer alıyor ve ek ücretlendirme ile izlenebiliyor. Spor Smart kanalını canlı izlemek, Spor Smart canlı yayınını izlemek için abonelik gerekmektedir. Dolayısıyla bu maçı ücretsiz izleyebilmek mümkün değildir.

Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için ise sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar yayıncı kuruluşların maç yayınlarını yurt içi ve yurt dışından izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan siteler, kötü yayın kalitesi ile maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Diğer yandan Türkiye dışındaysanız ve Türksat dışında kalan yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz ve/veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip edebilir, bu maçı yabancı bir kanaldan farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.

Bu haber arama motoru sorgulama kelimeleri üzerinden kullanıcıların bilgi ihtiyacını karşılamak ve yasadışı durumlardan korumak üzere hazırlanmıştır.

Etiketler :