Barnsley - Swansea City maçı CANLI İZLE (16.01.2021)

Barnsley - Swansea City maçı CANLI İZLE (16.01.2021)

İngiltere Championship maçında Barnsley ile Swansea City maçında karşı karşıya gelecek. Karşılaşmayı CANLI takip edebilmeniz mümkün.

İngiltere Championship 2020-2021 sezonu kapsamında Barnsley ile Swansea City karşı karşıya geliyor. Barnsley - Swansea City maçı 16 Ocak 2021 Cumartesi günü (bugün) oynanacak. Maçın başlangıç saati TSİ 22:45 olarak belirledi.

Peki Barnsley - Swansea City maçı hangi kanalda canlı izlenecek? Barnsley Swansea City maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden "Barnsley Swansea City canlı izle" aramalarını yapıyor. Sporseverler ve futbol seyircisi Barnsley ile Swansea City arasında oynanacak bu maçı şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırılıyor.

Mücadele beIN Sports Max 1 kanalından canlı ve naklen ekranlara gelecek. Bilindiği üzere beIN Sports kanalları dijital yayın platformu Digitürk'ün abonelerine özeldir. Bein Sports izlemek, Bein Sports şifresiz izleyebilmek ve Bein Sports canlı yayın izlemek için abonelik zorunludur. Dolayısıyla bu maç başka bir kanalda yoksa şifresiz izleyebilmek mümkün değildir.

Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için ise sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar yayıncı kuruluşların maç yayınlarını yurt içi ve yurt dışından izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan siteler, kötü yayın kalitesi ile maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Diğer yandan Türkiye dışındaysanız ve Türksat dışında kalan yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz ve/veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip edebilir, bu maçı yabancı bir kanaldan farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.

Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler