1. HABERLER

  2. CANLI

  3. Bayern Münih - Borussia Dortmund maçı CANLI İZLE (30.09.2020)
Bayern Münih - Borussia Dortmund maçı CANLI İZLE (30.09.2020)

Bayern Münih - Borussia Dortmund maçı CANLI İZLE (30.09.2020)

Almanya Süper Kupası'nda Borussia Dortmund ile Bayern Münih karşı karşıya geliyor. Karşılaşmayı CANLI takip edebilmeniz mümkün.

A+A-

Almanya Süper Kupası'nda Bayern Münih ile Borussia Dortmund karşı karşıya geliyor. Bayern Münih - Borussia Dortmund maçı 30 Eylül 2020 Çarşamba günü (bugün) oynanacak. Maçın başlangıç saati TSİ 21:30 olarak belirledi.

Peki Bayern Münih - Borussia Dortmund maçı hangi kanalda canlı izlenecek? Bayern Münih Borussia Dortmund maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden "Bayern Münih Borussia Dortmund canlı izle" aramalarını yapıyor. Sporseverler ve futbol seyircisi Bayern Münih ile Borussia Dortmund arasında oynanacak bu maçı şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırılıyor.

Karşılaşma Kanal D kanalından yayınlanacak. Kanal D'ye hem uydudan hem de bir çok dijital yayın platformundan şifresiz olarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu maçı S Sport'un mobil uygulaması S Sport Plus ile de izlemeniz mümkün.

Diğer yandan Türkiye dışındaysanız ve Türksat dışında kalan yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz ve/veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip edebilir, bu maçı yabancı bir kanaldan farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.

Bu haber arama motoru sorgulama kelimeleri üzerinden kullanıcıların bilgi ihtiyacını karşılamak ve yasadışı durumlardan korumak üzere hazırlanmıştır.

Önceki ve Sonraki Haberler