Belçika - Rusya maçı CANLI İZLE (EuroBasket Kadınlar 23.06.2021)

Belçika - Rusya maçı CANLI İZLE (EuroBasket Kadınlar 23.06.2021)

Rusya ile Belçika kadın basketbol takımları Euro Basket Kadınlar kapsamında karşı karşıya gelecek. Karşılaşmayı CANLI takip edebilmeniz mümkün.

EuroBasket 2021 Kadınlar turnuvası çeyrek finalinde Belçika ile Rusya karşı karşıya geliyor. Belçika - Rusya arasında oynanacak EuroBasket maçı 23 Haziran 2021 Çarşamba günü (bu akşam) oynanacak. Maçın başlangıç saati TSİ 22:00 olarak belirledi.

Peki Belçika - Rusya maçı hangi kanalda canlı izlenecek? Belçika Rusya maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden "Belçika Rusya canlı izle" aramalarını yapıyor. Sporseverler ve futbol seyircisi Belçika ile Rusya arasında oynanacak bu maçı şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırılıyor.

Ancak bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek mümkün değil. Türkiye'den hiç bir kanal ve platform bu maçı yayın akışı içine almadı.

Diğer yandan Türkiye dışındaysanız ve Türksat dışında kalan yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz ve/veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip edebilir, bu maçı yabancı bir kanaldan farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.

Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için ise sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar yayıncı kuruluşların maç yayınlarını yurt içi ve yurt dışından izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan siteler, kötü yayın kalitesi ile maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Bu haber arama motoru sorgulama kelimeleri üzerinden kullanıcıların bilgi ihtiyacını karşılamak ve yasadışı durumlardan korumak üzere hazırlanmıştır.

Etiketler :