1. HABERLER

  2. CANLI

  3. Beşiktaş Sompo Japan - Türk Telekom maçı CANLI İZLE (19.09.2019 Hazırlık)
Beşiktaş Sompo Japan - Türk Telekom maçı CANLI İZLE (19.09.2019 Hazırlık)

Beşiktaş Sompo Japan - Türk Telekom maçı CANLI İZLE (19.09.2019 Hazırlık)

Hazırlık maçları kapsamında Mehmet Baturalp Turnuvasında Beşiktaş Sompo Japan ile Türk Telekom karşı karşıya geliyor. Maçı CANLI takip edebilirsiniz. 

A+A-

Mehmet Baturalp Turnuvası'nda basketbol takımları yeni sezona hazırlık maçları yapıyor. Bugünkü maçlardan biri de Beşiktaş Sompo Japan ile Türk Telekom arasındaki mücadele olacak. 19 Eylül 2019 Perşembe günü oynanacak Beşiktaş Sompo Japan - Türk Telekom maçının başlangıç saati TSİ 20:00 olarak açıklandı. 

Eğer ülkemiz dışındaysanız, bulunduğunuz ülkenin yerel saatine göre maç saatini araştırınız. Beşiktaş Sompo Japan Türk Telekom şifresiz maç yayın bilgilerini sizler için hazırladık. Maçı canlı izlemek isteyen basketbolseverler için haberimizi derledik. Peki bu zorlu karşılaşma hangi kanaldan şifresiz yayınla izlenebilecek. İşte Beşiktaş Sompo Japan Türk Telekom canlı yayın bilgileri... Ama öncesinde iki takıma dair öne çıkan bilgilere bakalım.

Beşiktaş Sompo Japan son 5 maçında 3 galibiyet ve 2 mağlubiyet yaşadı. Türk Telekom takımı ise son 5 maçında 2 galibiyet ve 3 mağlubiyet bir istatistik sergiledi.

Beşiktaş Sompo Japan ile Türk Telekom arasındaki basketbol karşılaşması 19 Eylül 2019 tarihinde saat 20:00 (TSİ) başlayacak. Sporseverler, Beşiktaş Sompo Japan ile Türk Telekom arasında oynanacak karşılaşmayı yayınlayacak TV kanallarını ve şifresiz yayın sitelerini araştırıyor. Peki Beşiktaş Sompo Japan - Türk Telekom maçı hangi kanalda canlı yayınlanıyor? Beşiktaş Sompo Japan Türk Telekom maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden şu aramaları yapıyor: Beşiktaş Sompo Japan Türk Telekom maçı izle, Beşiktaş Sompo Japan Türk Telekom canlı izle, Beşiktaş Sompo Japan Türk Telekom izle netspor, Beşiktaş Sompo Japan Türk Telekom maçı izle justin tv, Beşiktaş Sompo Japan Türk Telekom canlı yayın, Beşiktaş Sompo Japan Türk Telekom canlı periscope, Beşiktaş Sompo Japan Türk Telekom kaçak izle, Beşiktaş Sompo Japan Türk Telekom izle canlı, Beşiktaş Sompo Japan Türk Telekom maçını canlı izle, Beşiktaş Sompo Japan Türk Telekom maçını şifresiz izle. basketbolseverler bu maçı canlı izlemek için arayış içerisinde. Karşılaşmanın hangi kanaldan şifresiz yayınlanacağı merak ediliyor.

Ancak bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek mümkün değil. Türkiye'den hiç bir kanal ve platform bu maçı yayın akışı içine almadı.

Ayrıca yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip ederek bu maçı yabancı bir kanaldan, farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz. 

Maçı kaçak yollarla izlemek isterseniz bu da tercih edilebilir ancak yasal sonuçları olabilir. Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri netspor, justin tv, live soccer ve lshunter olarak öne çıkıyor. Ayrıca yurtdışındaki bazı bahis siteleri de yayın sunmaktadır. Fakat internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar, resmi yayıncı kuruluşların izni olmadan, yayıncı kuruluşları zarara uğratacak şekilde, şifreli uydu yayınlarının bazı teknik çalışmalar sonucu şifresinin çözülüp internete aktarılması ile gerçekleşmektedir. İnternetten canlı maç yayını yapan internet siteleri, kötü görüntü kalitesi ile maçı 4-5 dakikaya varan gecikmelerle internete aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla karşılaşabilir, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da yüz yüze gelebilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler