1. HABERLER

  2. FUTBOL

  3. FUTBOL HABER

  4. Bursaspor - Fenerbahçe maçı ve 19.03!
Bursaspor - Fenerbahçe maçı ve 19.03!

Bursaspor - Fenerbahçe maçı ve 19.03!

Bursaspor - Fenerbahçe maçının ardından Türkiye Futbol Federasyonu resmi internet sitesinde herkesi şaşırtan bir ayrıntı vardı.

A+A-

Ajans Beşiktaş - Spor Toto Süper Lig 20. haftasında oynanan Bursaspor - Fenerbahçe maçının ardından Türkiye Futbol Federasyonu'nun resmi internet sitesinde herkesi şaşırtan bir görüntü vardı. 

BURASPOR - FENERBAHÇE BAŞLAMA SAATİ 19:03

Türkiye Futbol Federasyonu'nun resmi internet sitesinde Spor Toto Süper Lig 20. haftasında oynanan Bursaspor - Fenerbahçe maçının başlama saati 19:00 değil, 19:03 olarak girildi. 

Türkiye Futbol Federasyonu resmi internet sitesinde bundan önce oynanan maçlar geç başlamasına rağmen resmi sitede başlama saatleri genellikle daha önceden belirlenen zaman dilimi olarak girilirken, Bursaspor - Fenerbahçe maçının 19:03 olarak girilmesine özellikle sarı lacivertli taraftarlar, Beşiktaş'ın kuruluş yılının 1903 olması sebebiyle bu duruma sosyal medyada tepki gösterdi. 

Bunun yanı sıra yine Bursaspor - Fenerbahçe maçının 3 dakika geç başlamasından dolayı Türkiye Futbol Federasyonu resmi internet sitesinde maçın başlama saatinin 19:03 olarak girildiği belirtildi. 

HULUSİ BELGÜ'DEN TEPKİ!

Fenerbahçe'de başkan adaylarından Hulusi Belgü işte resmi twitter hesabından bu detayla ilgili olarak, "Federasyon sanırım dalga geçiyor." ifadelerini kullandı. (Futbol Arena)

mac-saati.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler