Büyük Britanya - Karadağ maçı CANLI İZLE (EuroBasket Kadınlar 01.07.2019)

Büyük Britanya - Karadağ maçı CANLI İZLE (EuroBasket Kadınlar 01.07.2019)

Büyük Britanya ile Karadağ kadın basketbol takımları Euro Basket Kadınlar kapsamında karşı karşıya gelecek. Karşılaşmayı CANLI takip edebilmeniz mümkün.

EuroBasket Kadınlar turnuvasında çeyrek finalinde Büyük Britanya ile Karadağ karşı karşıya geliyor. Büyük Britanya - Karadağ arasında oynanacak EuroBasket maçı 1 Temmuz 2019 Pazartesi günü (bu akşam) oynanacak. Maçın başlangıç saati TSİ 21:00 olarak belirledi. Büyük Britanya son 5 maçında 3 galibiyet ve 2 mağlubiyet yaşadı. Karadağ takımı ise son 5 maçında 3 galibiyet ve 2 mağlubiyetlik istatistik sergiledi. 

İddaa'da maçın kodu 792 olarak belirlendi. Büyük Britanya ile Karadağ arasındaki futbol karşılaşması 1 Temmuz 2019 tarihinde saat 21:00 (TSİ) başlayacak.

Peki Büyük Britanya - Karadağ maçı hangi kanalda canlı izlenecek? Büyük Britanya Karadağ maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden "Büyük Britanya Karadağ canlı izle" aramalarını yapıyor. Sporseverler ve futbol seyircisi Büyük Britanya ile Karadağ arasında oynanacak bu maçı şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırılıyor.

Ancak bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek mümkün değil. Türkiye'den hiç bir kanal ve platform bu maçı yayın akışı içine almadı. Fakat mücadele S Sport+ uygulamasından canlı ve naklen ekranlara gelecek. S Sport+ (S Sport Plus) uygulaması, spor kanalı S Sport'un mobil uygulamasıdır. Digitürk, D-Smart, Turkcell TV+ ve Tivibu platformlarında yer alan S Sport kanalı şifreli ve ücretli bir televizyon kanalıdır. Dolayısıyla bu maçı ücretsiz izleyebilmek mümkün değildir. S Sport Plus'da yer alan maçlar için uygulamaya ücretli üye olunması gerekmektedir.

Diğer yandan Karadağ dışındaysanız ve Türksat dışında kalan yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz ve/veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip edebilir, bu maçı yabancı bir kanaldan farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.

Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için ise sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar yayıncı kuruluşların maç yayınlarını yurt içi ve yurt dışından izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan siteler, kötü yayın kalitesi ile maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Bu haber arama motoru sorgulama kelimeleri üzerinden kullanıcıların bilgi ihtiyacını karşılamak ve yasadışı durumlardan korumak üzere hazırlanmıştır.

Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler