1. HABERLER

  2. FUTBOL

  3. FUTBOL HABER

  4. Caner'in bonservisi, sağlık raporuna bağlı!
Caner'in bonservisi, sağlık raporuna bağlı!

Caner'in bonservisi, sağlık raporuna bağlı!

Beşiktaş yönetimi, Caner Erkin'in sözleşmesinde bulunan 1 milyon euroluk satın alma opsiyonunu kullanma kararı aldı. Ama son sağlık raporu bekleniyor.

A+A-

Ajans Beşiktaş - F.Bahçe'den, ayrıldıktan sonra Inter'den Beşiktaş'a kiralık olarak gelen Caner Erkin ligin başında başarılı bir performans göstermesine rağmen ciddi bir sakatlık geçirdi ve sezonun geri kalan bölümünde forma giyemedi. Ancak Teknik Direktör Şenol Güneş, milli oyuncunun takımda kalmasını istiyor. Tecrübeli hocanın isteği doğrultusunda Fikret Orman da Inter Kulübü'ne "350 bin euroya işi bitirelim" dedi. Ama İtalyan devi, "Satın alma opsiyonunda 1 milyon euro yazıyor. Bu parayı ödeyin ve alın" cevabını iletti. Siyah-beyazlı yönetim de Güneş'in kalmasını istediği 28 yaşındaki oyuncuya 1 milyon euro ödemeyi kabul etti.

TEMİZ RAPOR ŞART

Ama Başkan Fikret Orman ve ekibi, milli yıldızın tapusunu almadan önce sağlık raporuna bakacak. Çok ağır bir sakatlıktan çıkan Caner Erkin için doktorlar, "Bir sorun yok. Transfer edebilirsiniz" raporu verirse, 4 yıllık sözleşme hemen imzalanacak. (Akşam/Hakan Eyüpoğlu)