Darüşşafaka - Adatıp Sakarya BŞB Basketbol maçı CANLI İZLE (24.12.2018)

Darüşşafaka - Adatıp Sakarya BŞB Basketbol maçı CANLI İZLE (24.12.2018)

Darüşşafaka, Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nin 12. haftasında Adatıp Sakarya BŞB Basketbol ile karşılaşıyor.

Adatıp Sakarya BŞB Basketbol, Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nin 12. haftasında deplasmanda Darüşşafaka ile karşılaşacak. Darüşşafaka son 5 maçında 1 galibiyet ve 4 mağlubiyet yaşadı. Adatıp Sakarya BŞB Basketbol takımı ise son 5 maçında 2 galibiyet ve 3 mağlubiyetlik istatistik sergiledi. 

Karşılaşma 24 Aralık 2018 (bugün) saat 20:00'da başlayacak. Maçın İddaa'daki kodu 766 olarak belirlendi. Peki Darüşşafaka - Adatıp Sakarya BŞB Basketbol maçı hangi kanalda canlı izlenecek? Darüşşafaka Adatıp Sakarya BŞB Basketbol maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden "Darüşşafaka Adatıp Sakarya BŞB Basketbol canlı izle" aramalarını yapıyor. Sporseverler ve futbol seyircisi Darüşşafaka ile Adatıp Sakarya BŞB Basketbol arasında oynanacak bu maçı şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırılıyor.

Darüşşafaka - Adatıp Sakarya BŞB Basketbol maçı Tivibu Spor kanalından canlı izlenebilecek. Tivibu Spor, Türkiye'deki uydu ve IPTV tabanlı bir dijital yayın platformlarından biridir ve Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi maçlarını ücretli olarak yayınlamaktadır. Bu hizmeti dünyadaki genel adı pay-tv'dir. Bu maçı yasal yollarla izlemek için Tivibu abonesi olmanız gerekmektedir. Ücret bilgilerini ve kampanyaları Tivibu.com.tr adresinden öğrenebilirsiniz. Tivibu'da spor kanalı olarak Tivibu Spor, Tivibu Spor 2, Tivibu Spor 3 ve Tivibu Spor 4 kanalları yer alıyor. Bunlar dışında Eurosport ve Foxsport kanalları da Süper Paket'e dahil.

Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için ise sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar yayıncı kuruluşların maç yayınlarını yurt içi ve yurt dışından izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan siteler, kötü yayın kalitesi ile maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Etiketler :