Ermenistan - Cebelitarık maçı CANLI İZLE (13.10.2018)

Ermenistan - Cebelitarık maçı CANLI İZLE (13.10.2018)

UEFA Uluslar Ligi'nde heyecan devam ediyor. Ermenistan, Cebelitarık ile karşılaşıyor. Ermenistan Cebelitarık maçını CANLI yayınla izlemek mümkün.

Ermenistan Cebelitarık maçı saat kaçta, hangi kanalda ve nasıl canlı izlenecek? Hepsinin cevabı bu haberde... 

UEFA Uluslar Ligi'nde D Ligi 4'üncü grupta Ermenistan, Cebelitarık ile karşılaşıyor. Ermenistan - Cebelitarık maçı 13 Ekim 2018 Cumartesi günü (bugün) TSİ 19:00'da oynayacak. Ermenistan son 5 maçında 1 galibiyet, 3 beraberlik ve 1 mağlubiyet yaşadı. Cebelitarık ise son 5 maçında 1 galibiyet ve 4 mağlubiyetlik performans sergiledi.

İddaa'da 526 kodlu Ermenistan - Cebelitarık maçı için Ermenistan'a 1.50 oran verilirken, Cebelitarık'a 3.50 oran verildi. İddaa'da beraberlik oranı ise 4.00 olarak belirlendi. UEFA Uluslar Ligi'nde D Ligi 4'üncü grupta şu takımlar yer alıyor: Ermenistan, Cebelitarık, Makedonya ve Liechtenstein.

13 Ekim 2018 (bu akşam) saat TSİ 19:00'de başlayacak olan maçın yayıncı kanalı bulunmuyor. Ermenistan Cebelitarık maçını canlı izlemek isteyen taraftarlar internet üzerinden farklı dilleri kullanarak "Ermenistan Cebelitarık canlı izle" ve "Ermenistan Cebelitarık maç yayını" aramalarını yapmaya başladı bile. Taraftarlar, Ermenistan Cebelitarık maçını şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırıyor. Cebelitarık ve Ermenistan ülkelerinde kullanılan dillerde arama yaparak ülkelerin ulusal kanallarında bu maçı bulmak mümkün.

Bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek mümkün değil. Türkiye'den hiç bir kanal bu maçı yayın akışı içine almadı. Diğer yandan Türkiye dışındaysanız ve Türksat dışında kalan yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz ve/veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip edebilir, bu maçı yabancı bir kanaldan farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.

Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için ise sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar yayıncı kuruluşların maç yayınlarını yurt içi ve yurt dışından izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan siteler, kötü yayın kalitesi ile maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Bu haber arama motoru sorgulama kelimeleri üzerinden kullanıcıların bilgi ihtiyacını karşılamak ve yasadışı durumlardan korumak üzere hazırlanmıştır.