Fatsa Belediyespor - Samsunspor maçı CANLI İZLE (25.09.2019)

Fatsa Belediyespor - Samsunspor maçı CANLI İZLE (25.09.2019)

Samsunspor, Türkiye Kupası 3. tur maçında Fatsa Belediyespor ile karşılaşıyor. Karşılaşmayı CANLI yayınla izlemek mümkün.

Türkiye Kupası'nda heyecan sürüyor. 3. Tur maçında Fatsa Belediyespor ile Samsunspor kupada karşı karşıya geliyor. Fatsa Belediyespor Samsunspor maçı ne zaman, saat kaçta oynanacak? Fatsa Belediyespor Samsunspor maçı hangi kanaldan yayınlanacak? Bu soruların cevapları haberimizde...

25 Eylül 2019 (bugün) saat TSİ 14:00'de başlayacak olan Fatsa Belediyespor Samsunspor maçını canlı izlemek isteyen taraftarlar internet üzerinden "Fatsa Belediyespor Samsunspor canlı izle" ve "Fatsa Belediyespor Samsunspor maç yayını" aramalarını yapmaya başladı bile. Taraftarlar, Fatsa Belediyespor Samsunspor maçını şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırıyor. Samsunspor ve Fatsa Belediyespor taraftarları için Samsunspor-Fatsa Belediyespor maçı şifresiz canlı izleme şeklinde aradığı bilgiler bu haberimizde mevcut.

Ancak bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek mümkün değil. Türkiye'den hiç bir kanal ve platform bu maçı yayın akışı içine almadı.

Sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri olarak; justintv, lshunter ve netspor siteleri öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar Digitürk'teki maç yayınlarının uydudan izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan internet siteleri, kötü yayın kalitesine sahiptir ve maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Bu haber arama motoru sorgulama kelimeleri üzerinden kullanıcıların bilgi ihtiyacını karşılamak ve yasadışı durumlardan korumak üzere hazırlanmıştır. 

Etiketler :