Fenerbahçe Beşiktaş derbi maçı şifresiz canlı izle

Fenerbahçe Beşiktaş derbi maçı şifresiz canlı izle

Herkesin merak ettiği bu önemli derbi maçı canlı izlemek mümkün.

Ajans Beşiktaş - Siyah-beyazlı takım, Fenerbahçe ile karşı karşıya gelecek. Mücadele, saat 19:00'da başlayacak. Maçı canlı izlemek mümkün. Peki maç saat kaçta, hangi kanalda ve nasıl canlı izlenecek?

Beşiktaş ile Fenerbahçe arasındaki oynanacak maç, bugün saat 19.00'da başlıyor. Maç öncesi ve sonrası tüm gelişmeleri Ajans Beşiktaş farkıyla takip edebilirsiniz.

YAYINCI KURULUŞ

Mücadele beIN Sports 1 kanalından canlı olarak ekranlara gelecek. Bilindiği üzere beIN Sports kanalları Digitürk'ün abonelerine özeldir. Dolayısıyla bu kanalı ve derbi maçı ücretsiz izleyebilmek mümkün değildir. Süper Lig maçları için Digitürk'in spor paketlerine abone olabilirsiniz. Ayrıca Digitürk'ün internet platformu Digitürk Play ile de maçı izlemeniz mümkün. Derbi mücadelesini haftalık ve aylık paket satın alarak izleme tercihinde bulunabilirsiniz.

BJK TV VE RADYO 1

Diğer yandan Digitürk abonesi değilseniz BJK TV'nin canlı maç anlatımını da takip edebilirsiniz. Aynı zamanda maçı TRT Radyo-1'den canlı dinleyebilirsiniz.

KAÇAK YAYINLAR

Sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri Justin TV ve netspor12 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar Digitürk'teki maç yayınlarının yurt içi ve yurt dışından izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan internet siteleri, kötü yayın kalitesi ile maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

YABANCI SPOR KANALLARI

Diğer yandan Türkiye dışındaysanız ve Türksat dışında kalan yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz ve/veya yabancı TV yayın platformlarına üyeyseniz Digitürk'ün anlaşmalı olduğu yabancı kanalların yayın akışlarını takip edebilir, maçı yabancı bir kanaldan farklı dilde izleme yolunu seçenebilirsiniz.

Bu önemli maç aynı anda bazı Avrupa ülkelerindeki TV platformlarında da canlı olarak yayınlanacak. Yayın planlamaları kesinleşmese de yayın yapması muhtemel kanallar şöyle:

beIN Sports France 2 / HD, beIN Sports MENA HD 8, A Sport beIN Sports France 2 / HD, 1TV (georgia) 5 SPORT SD / 5 SPORT HD AzTV (azerbaijan) beIN Sports España / HD beIN Sports MENA HD 1 beIN Sports MENA HD 11 beIN Sports MENA HD 17 BT Sport 2 / HD bTV Action / HD Canal France / HD Canal Poland / HD Canal Sport 2 Afrique Club RTL Cosmote Sport 2 HD Dolce Sport 1 / HD Dolce Sport 5 ERT 1

Bu haber bir arama motoru sorgulama kelimeleri üzerinden kullanıcıların bilgi ihtiyacını karşılamak ve yasadışı durumlardan korumak üzere hazırlanmıştır. 

Etiketler :