1. HABERLER

  2. CANLI

  3. Fildişi Sahili - Güney Kore maçı CANLI İZLE (08.09.2019 Dünya Kupası)
Fildişi Sahili - Güney Kore maçı CANLI İZLE (08.09.2019 Dünya Kupası)

Fildişi Sahili - Güney Kore maçı CANLI İZLE (08.09.2019 Dünya Kupası)

Basketbol Dünya Kupası heyecan sürüyor. Bugünkü Fildişi Sahili ile Güney Kore maçını CANLI takip edebilirsiniz. 

A+A-

Basketbol Dünya Kupası heyecan sürüyor. Bugünkü maçlardan biri de Fildişi Sahili ile Güney Kore arasındaki mücadele olacak. 8 Eylül 2019 Pazar günü oynanacak Fildişi Sahili - Güney Kore maçının başlangıç saati TSİ 11:00 olarak açıklandı. 

Eğer ülkemiz dışındaysanız, bulunduğunuz ülkenin yerel saatine göre maç saatini araştırınız. Fildişi Sahili Güney Kore şifresiz maç yayın bilgilerini sizler için hazırladık. Maçı canlı izlemek isteyen basketbolseverler için haberimizi derledik. Peki bu zorlu karşılaşma hangi kanaldan şifresiz yayınla izlenebilecek. İşte Fildişi Sahili Güney Kore canlı yayın bilgileri... Ama öncesinde iki takıma dair öne çıkan bilgilere bakalım.

Fildişi Sahili son 5 maçında 5 mağlubiyet yaşadı. Güney Kore takımı ise son 5 maçında 5 mağlubiyetlik bir istatistik sergiledi. İddaa'da maçın kodu 10109 olarak belirlenmiştir.

Fildişi Sahili ile Güney Kore arasındaki basketbol karşılaşması 8 Eylül 2019 tarihinde saat 11:00 (TSİ) başlayacak. Sporseverler, Fildişi Sahili ile Güney Kore arasında oynanacak karşılaşmayı yayınlayacak TV kanallarını ve şifresiz yayın sitelerini araştırıyor. Peki Fildişi Sahili - Güney Kore maçı hangi kanalda canlı yayınlanıyor? Fildişi Sahili Güney Kore maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden şu aramaları yapıyor: Fildişi Sahili Güney Kore maçı izle, Fildişi Sahili Güney Kore canlı izle, Fildişi Sahili Güney Kore izle netspor, Fildişi Sahili Güney Kore maçı izle justin tv, Fildişi Sahili Güney Kore canlı yayın, Fildişi Sahili Güney Kore canlı periscope, Fildişi Sahili Güney Kore kaçak izle, Fildişi Sahili Güney Kore izle canlı, Fildişi Sahili Güney Kore maçını canlı izle, Fildişi Sahili Güney Kore maçını şifresiz izle. basketbolseverler bu maçı canlı izlemek için arayış içerisinde. Karşılaşmanın hangi kanaldan şifresiz yayınlanacağı merak ediliyor.

Ancak bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek mümkün değil. Türkiye'den hiç bir kanal ve platform bu maçı yayın akışı içine almadı.

Ayrıca yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip ederek bu maçı yabancı bir kanaldan, farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz. 

Maçı kaçak yollarla izlemek isterseniz bu da tercih edilebilir ancak yasal sonuçları olabilir. Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri netspor, justin tv, live soccer ve lshunter olarak öne çıkıyor. Ayrıca yurtdışındaki bazı bahis siteleri de yayın sunmaktadır. Fakat internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar, resmi yayıncı kuruluşların izni olmadan, yayıncı kuruluşları zarara uğratacak şekilde, şifreli uydu yayınlarının bazı teknik çalışmalar sonucu şifresinin çözülüp internete aktarılması ile gerçekleşmektedir. İnternetten canlı maç yayını yapan internet siteleri, kötü görüntü kalitesi ile maçı 4-5 dakikaya varan gecikmelerle internete aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla karşılaşabilir, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da yüz yüze gelebilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler